Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fejtetves vagyok. Így találkoz...

Fejtetves vagyok. Így találkozhatok emberekkel?

Figyelt kérdés
tetves vagyok, már négy napja minden nap lekezelem legalább kétszer a hajam. már csak serkéim vannak. így mehetek emberek közé?

2021. okt. 28. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Ameddig ki nem kezeled, addig ne menj közösségbe.
2021. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne.
2021. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A serkéből kelnek ki a tetvek. Ezért a hajat nem elég bemosni, lekezelni, a serkéket egyenként le kell húzgálni a hajszálakról. Ha ugyanis csak 1-2

nem pusztul el a tetűirtó szertől, akkor kikel és újra szaporodni kezd.

2021. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennek igy nincs ertelme, ha a serkektol nem szabadulsz meg.

Ez egy lassu es fajdalmas folyamat, de ki kell fesulni a hajad vekony tincsenkent, kerj meg valakit, aki megcsinalja. Ha rovid, nyilvan akkor egyszerubb, de egy darab serke se maradhat.

Es mindent ki kell mosni 60 fokon ami ruhanemu es amivel erintkeztel. Agynemut naponta cserelni, mosni, alaposan felporszivozni, forro vizzel felmosni, stb stb.

Es a veled egy haztartasban elok is legyenek kezelve, ugyanigy.

2021. okt. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!