Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találkozhatnék ilyen...

Hol találkozhatnék ilyen emberekkel?

Figyelt kérdés

Nehezen találok olyan korombelieket, akiknek hasonló az ízlésük az enyémhez. Elég széles az érdeklődési köröm, de kifejezetten nagy rajongója vagyok a "régi dolgoknak", amikkel a többség képben sincs. Szeretem a '70-80as rockot, bakelit lemezeket, régi filmeket, képregényeket meg minden érdekes régi tárgyat.

A gondom az, hogy ha elkezdek valamelyik barátomnak mondjuk a Led Zeppelinről nagy lelkesen beszélni, általában csak unott bólogatást kapok vagy értetlen tekinteteket... Néha jó lenne olyan emberekkel beszélgetni ilyenekről, akik értékelik is azt és még korban is nagyjából passzolnak :')

Szerintetek hol találkozhatnék ilyen emberekkel?

Előre is köszönöm a válaszokat!


16|L



2019. ápr. 16. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Ha a korban passzol dolgot kivesszük a képletből, rengeteg ilyen embert fogsz találni. Bár én 90'-es gyerek vagyok, hallgattam hanglemezt (a bakelit téves elnevezés), magnókazettát nagyon sokat, meg néztem VHSt. Ez utóbbit néha még ma is szoktam. Na meg játszottam Atarival, C64-el és még a Videoton TV Focival is.
2019. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy nyugdíjas klubban.
2019. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Fogalmam sincs, hogy csináltam, de az én barátaim többségének ilyen ízlése van, nem is nagyon van olyan ismerősöm, aki az általad említett kategóriába tartozik (értsd: "mi az a Led Zeppelin?"). Járhatnál olyan helyekre, eseményekre, amik az érdeklődési körödnek megfelelnek, ott biztos találnál magadnak érdekes emberi csodabogarakat. ;) A Facebook nekem nagyon király eseményeket szokott feldobni, keresgélj, hátha találsz hasonlót. Na meg vannak szórakozóhelyek, ahol kifejezetten ilyen nosztalgiabulik is szoktak menni, vagy csak ilyen a hely hangulata, és az emberek is hasonlóak lehetnek hozzád. Pl. Mika Tivadar Mulató (szívügyem <3 ), Rengeteg Romcafé, Sirius Teaház, stb. Kapj el valakit, aki hajlandó körülnézni veled ilyen helyeken, és biztos találsz egy szuper társaságot. :)

Amúgy ha szeretnél, beszélgethetünk privátban is. 19/L

2019. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!