Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a leghatékonyabb pattanás...

Mi a leghatékonyabb pattanás utáni foltokra?

Figyelt kérdés

A néha előjővő gyulladt pattanásaimon az akneroxid segített, viszont foltok maradtak.

Először revox c-vitamin szérumot akartam venni, de arról azt mondják hogy nagyon kiüti a bőrt.

Az azalein savon is gondolkodtam (szintén revox).

Esetleg valami más ami biztosan jól beválna? Csak drogériában beszerezhető terméket szeretnék.

A bőröm kombinált, a homlokom és az orrom zsíros, az állam körül száraz.



2021. okt. 28. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azelain jó ötlet lehet, szerintem a C vitamin is egyébként, valamint a retinol. Ha nem használtál még, mindenképpen a leggyengébbel kezdd és hetente 1x, max 2x, aztán fokozatosan építsd. Fényvédőzés nagyon-nagyon fontos és alap a problémádnál (is)!

Persze csodát és azonnali eredményt szerintem ne várj, az ilyen foltok nagyon makacsak tudnak lenni, de így már elindulhatsz egy úton.

2021. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azelain főleg, a c vitamin csak turbó, nem üti ki minden esetben a bőrt, csak magas a %-a, így van akinek nem bírja a bőre
2021. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A nián is gondolkodtam, mert az sok mindenre jó, köztük a foltokra is. Plusz szalicilsavat használok és ők elvileg jól kiegészítik egymást :)

2021. okt. 29. 17:32
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, ezek így jók
2021. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!