Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a leghatékonyabb avon...

Melyik a leghatékonyabb avon pattanáseltávolító krém? Lécci hamar írjátok fontos! (rengeteg pattanások van)

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne ilyen hülyeségeket használj. Nekem egyszer a háziorvosom ajánlott egy gyógyszertári krémet, igaz 2000ft körül van és nem nagy tubusban de ha valóban meg akarsz válni a pattanásoktól akkor nem fogod sajnálni rá a pénzt. Duac gél a neve. Nekem szinte első használat után szebb lett az arcbőröm. Nem kell sokat kenni belőle, elég ha csak gyengén elfedi azt arcodat és éjszakára úgy hagyod. Én csak ajánlani tudom!
2016. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!!!
2016. szept. 3. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Avon termékeket messze kerüld, mert pocsék márka, max ront a bőrön. Gyógyszertári krémeket használj vagy bioboltos cuccokat és étkezz egészségesen, mert ha az nincs meg akkor minden hiába.
2016. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat!
2016. szept. 4. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, en sem avon termeket ajanlanek, de hallottam a Vermix szaritokeverekrol, nagyon hatasos, nagyon sokak dicserik.


[link]

2016. szept. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!