Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden fodrász mánikákus ha...

Minden fodrász mánikákus ha hosszú haj vágásáról van szó?

Figyelt kérdés
A hajam a mellem alá ért kb 5 centivel. A végei törtek, és gondoltam levágattatom azt az 5 centit és akkor pont a mellem alsó vonalában lesz a hajam. A végeredmény: kb 10 centit vágott le 5 helyett, és most a mellem fölé ér a hajam. Nagyon nem tetszik mert amolyan "sehossz". Más is járt már úgy, hogy a kértnél jóval rövidebb lett a hajhossza?
2021. nov. 3. 15:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Persze, jártam. A fodrász jobban látja hogy mennyire törött.
2021. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Engem az nem érdekel. Ha én 5 centit mondok akkor nyilván nem 10 centivel akarok rövidebb hajat!
2021. nov. 3. 15:59
 3/27 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, hiába pontozol le, te kérdeztél.

Az emberek nagyrésze nem akar fodrász után frissen is töredezett hajvéget, így inkább levágják.

2021. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nézd 5 cm volt ami tört! Azért is kértem 5 centit!
2021. nov. 3. 16:11
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem azt mondod hogy vágjon amennyit jónak lát... ha a fodraszok meglátják a hosszú hajat, abból keretlenül irreálisan sokat vágnak.
2021. nov. 3. 16:12
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

Nem tom, nekem rövid a hajam, és nekem túl hosszút vágnak általában.


De ja, 5 centi volt a törött, a többi a formázás. Ha csak a törést vágja ki, akkor olyan lett volna mint akit megkopasztottak, mert a fele rövid, a másik meg hosszú 🤔

2021. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
Na de kérdező, hát nem voltál ott, amikor vágta?? Vagy miért nem akkor szóltál neki, amikor láttad, hogy hol akar belevágni, ha egyszer ez ekkora probléma neked? És akkor el tudta volna mondani, hogy miért ott vágta volna, aztán vagy elfogadod az indoklását, vagy nem. Utólag kár ezen hisztizni. Nem beszélve arról, hogy 5 cm elég gyorsan visszanő.
2021. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
65%

Kiscsillag, azt majd a fodrász tudja szakember lévén, mennyi a törött rész és hogy hogyan lehet annak levágása után a maradékból valami szalonképes frizurát faragni. Ha ennyire baromi okos vagy, miért nem vágod magadnak? És miért itt pattogsz utólag, miért nem a fodrásznak szóltál rögtön?

Mellesleg legközelebb ne azt akard talán, hogy a törött részeket vágja le.

2021. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
41%
Az összes fodrász ezt csinálja, de nekem volt olyan is, hogy a hátközépig érő hajamat áll alattig érőre vágta. Fel kéne fognia a barmoknak, hogy ha 5 centit kérek, akkor 5 centit vágjon. Nekem szar minőségű a hajam, ezzel az erővel levághatná 2 naponta nullással is, de csak mert töredezik, attól szükségem van hajra. Na de felőlem éhen is dögölhet az összes, sosem járok fodrászhoz. Csak elbaszni tudják a hajamat, még egyik sem tudott vele mit kezdeni, még befesteni se tudják.
2021. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%

A fodrászok álltalávan annyit vágnak amennyit kérnek az ügyfelek csak miután távoznak nem bírják felfogni hogy ha vizesen vágja a hajat a fodrász és megszárítja utána akkor összeugrik a haj. Ezért rövidebbnek tűnik.


Nem a fodrászokkal hanem a ti felfogásotokkal van gond.

Nyugodtan pontozzatok le de ez az igazság

2021. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!