Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akárhogyan szőrtelenítek...

Akárhogyan szőrtelenítek kipattogzom, de csak intim részen. Miért? Van rá valami megoldás?

Figyelt kérdés
Próbáltam már epilátort, szőrtelenítő krémet, drága borotvát, de hiába. Sensitive after shave, neogranormon, aloevera gél, sudocrem, hintőpor kipróbálva. Borotvagélt mindig használok, szőrrel ellentétes és azonos irányban is ugyanaz a végeredmény, kipattogzom. A szőrök gyakran benőnek, van hogy 3 nő vissza egy helyen... Már kezd nagyon idegesíteni a dolog. Hónaljon, lábon minden rendben, egyszerűen nem értem. Pamut fehérneműt hordok. Mit tehetnék még?

2021. okt. 1. 00:47
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Lézer
2021. okt. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Glikolsav a borotválkozás után néhány nappal
2021. okt. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Gyantáztasd.
2021. okt. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Hagyd meg a bozontot, oszt kigyógyulsz!
2021. okt. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Érzékeny a bőröd, ez ezzel túl sokat nem lehet tenni. Én ezért vettem IPL gépet. Nem tökéletesen, de a nagy részét eltüntette. A maradékot pik-pak leborotválom, olyan gyengék lettek a szálak, hogy nem pattog ki. Egyik barátnőm lézeres kezelésre járt, neki teljesen szőrtelen lett, de hát ott hagyott kb. 300 ezret érte.

Viszont ha nem fekete, hanem világos a szőrzeted, akkor marad a gyantázás. Az sem rossz, csak kell találni egy jó kozmetikust.

2021. okt. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
#5: Milyen IPL készüléket használtál?
2021. okt. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cukorgyanta! Hintőpor. Olaszosan aznao-kerüld aznapra a bugyi hordast.
2022. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is lezer van. Philips
2022. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!