Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok nagyon száraz...

Mit ajánlotok nagyon száraz fejbőrre, korpás hajra?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé jelen van.. Vitaminhiány nem lehetséges szerintem, hiszen egészségesen étkezem, vitaminokat is szedek, fehérjebevitel is rendben van.
2021. nov. 4. 08:58
 1/7 anonim válasza:
100%
Nekem sok evvel ezelött a Head & Shoulders sampon segitett. Azota nem korpasodik a felböröm.
2021. nov. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Megtudnád mondani, hogy azon belül melyiket?

2021. nov. 4. 09:20
 3/7 anonim válasza:
100%
Kek volt, de mindegy, csak ra legyen irva, hogy korpasodas ellen.
2021. nov. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2021. nov. 4. 09:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mar leirtam egy hasonlo kerdes ala, szoval ismetlem magam, bocsi :)


Nekem csak a vichy dercos samponja valt be, nagyon szaraz, korpas, sebes fejborre. Se a teafaolaj, se semmilyen masik sampon a piacon nem segitett, csak rontott a helyzeten. Egy probat meger, draga, de nekem 2 flakon kellett osszesen belole, azota se tert vissza a problema.

Nem tudom ki hogy van vele, nekem kb 10 eve a head&shoulders segitett hasonlo probleman, de vagy en valtoztam meg, vagy mar nem ugyanugy gyartjak mint regen, de iszonyatosan szarit es egyszeruen katasztrofa lett tole a hajam es a fejborom.

Mondjuk az osszetevoket elnezve nem csoda, csak az a furcsa,hogy regen tenyleg jo volt, nem gondoltam volna, hogy ennyire nem valik be manapsag (nekem).

2021. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És azt hol tudnék venni? Neten nem találtam meg, hogy hol lehetne venni, nem csak rendelni.

2021. nov. 5. 11:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyogyszertarban vettem, de lehet, hogy nincs mindenhol es rendelni kell.
2021. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!