Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vágta már le valaki a párja...

Vágta már le valaki a párja haját vagy hasonló dologba részt vattetek már.?

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 18:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátom egyszer azt mondta hogy milyen jól néznék ki rövid hajjal mert kiemelné az arcomat.

Egy jót nevettem rajta aztán nme is vettem figyelembe. Majd egyik nap láttam egy iszonyat szép nyakig/állig érő "francia bob" ot és beleszerettem.


Megmutattam neki és ő levágta nekem olyanra. Imádtam de azon az estén belémrövződött valami érzés és azóta vágyom a hajvágásra folyton.

Ezért ő vágja nekem mindig

2021. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem is gondolná az ember mit is hoz ki belőle egy ki változás vagy egy új dolog amíg ki nem próbálja. Így vagyok én is ezzel hogy nyitott vagyok bármi újra nem zárkozom el az új dolgoktól persze normális keretek között. Ez erősíti a továbbiakban a kapcsolatot két személy között. Esetleg ha nem is a saját képedet de egy hasonló frizura képet mellékelhenél hogy milyen is valójában.. :)
2021. nov. 16. 23:33
 13/13 anonim ***** válasza:
67%
Igen, sokszor már. Egyfajta rituálé nálunk, hogy egymás fejét teljesen simára borotváljuk, és utána az intim részeket is. Igaz, mindketten fiúk vagyunk, így a kopaszság nem annyira kirívó az esetünkben.
2021. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!