Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lesz valami negatív következmé...

Lesz valami negatív következménye annak ha egy férfi kezd el kollagén kapszulát szedni amit elsősorban mindig nőknek reklámoznak?

Figyelt kérdés
Nem borul fel a hormon háztartás vagy ilyesmi?

2021. nov. 9. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Semmi,mint ahogyan a nőknél sem lesz pozitív,csak őket könnyebb becsapni. Ezek a szerek a szükséges mennyiség töredékét sem tartalmazzák,hogy bármi változást idézzen elő. Dr.ismerős mondta...
2021. nov. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Dr. Ismerősöd nyílván tud számolni is. A napi szükséges mennyiség olyan 10 gramm környékén mozog. A készítmény amit én néztem 500mg ot tartalmaz összesen.

Kapszulánként levetítve egy 30 darabos bodoznál ez 500:30=16 tehát a napi szükségletet bőven tartalmazza.

magyarán használnak ezek a készítmények csak ésszel kell választani.

2021. nov. 9. 12:26
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

szia! Nem fog hormonváltozást okozni se nőknek, se férfiaknak.


Viszont Én azt javaslom, hogy ne kapszulát válassz. Mert azokba csak nagyon kevés kollagént tudnak beleapplikálni. Én a GAL marhakollagén porát iszom (meleg teába keverek minden este 10 grammot). Azt olvastam, hogy 25-30 között már érdemes napi 10 gramm kollagénben gondolkodni. Se íze, se illata. Tényleg nagyon finnyás vagyok ezekre, de ennek nincs íze, abszolút fogyasztható.


Régebben a Nutriversum kollagén kapszulát próbáltam, de abban volt kb. 1-2 gramm kollagén, ami nagyon kevés.


Hogy #ránctalanítás terén fog-e segíteni, azt nem tudom. Én az ízületeim miatt szedem (de azt vettem észre, hogy mióta szedem, sokkal kevésbé hullik a hajam).

2021. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, hogy a dr. Ismerős nem tud számolni, de hogy te sem, az is biztos. :D ha egy kapszulában 500 mg van, és a napi szükséglet 10 gramm, akkor napi 20 kapszulát kell bevenned.
2021. nov. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy a 30 db-ban van 500 mg összesen? Mert az még siralmasabb.
2021. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is inkább port igyál, a kapszulákban kevés a kollagén.

Semmilyen hormon gond nem lehet tőle.

2021. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, hormon gond semmiképp nem lesz belőle. Férfi sportoló és táncos ismerőseim szinte mind fogyasztják ízületvédelmi okokból (meg a nők is, beleértve magamat is).
2021. nov. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Utánaolvastál, hogy mi a kollagén? Mondjuk akkor nem kevernéd ide a hormonháztartást.


Semmi bajod nem lesz, és a por tényleg jobb.

2021. nov. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!