Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan lány aki mostaná...

Van itt olyan lány aki mostanában drasztikusan levágatta vagy esetleg le szeretné vágatni a haját?

Figyelt kérdés
Ha igen mekkorából mekkora lett vagy mekkorára tervezi levágatni? Fodrász vagy magatok csináljátok ?
2021. nov. 11. 18:53
 1/8 anonim válasza:
100%

Én idén vágattam le a derekamig érő hajamat vállig érőre :D

Persze nem egyszerre, hanem fokozatosan, mindig csak egy kicsit

Már nagyon untam azt a hosszúságot, csak a gond volt vele, mindenben akadályozott

Így elhatároztam hogy levágatom szépen, fokozatosan, hogy semmiképp se bánjam meg, ha meg már azt érzem, az a pár centi hamar visszanő

2021. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Derékig érőből lett vállig erő,tépett. Fodrász vágta.:)
2021. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hátközépig érő hajamat nagyon rövid pixie-re vágattam fodrásszal :) Olyasmi lett, mint Emma Watsonnak volt, amikor véget értek a Harry Potter filmek és levágatta. Nem fokozatosan csináltam, hanem egyik nap elhatároztam, másnap délután pedig mentem a plázába fodrászhoz :)
2021. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most hátam közepéig ér,de jövő héten lesz vállig erő😊

(Fodrász)

2021. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2napja lett vége hosszú kapcsolatomnak. Ma délelőtt lezártam magamba ezt az egészet és levágattam a hajamat. Nem tudom kinek mennyire drasztikus de nekem az volt.

Csípőig ért és most a szám és a fülem közé ér.

2021. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom a kapcsolatodat. Biztos remekül nézel ki azzal a rövid hajjal. Egy kérésem lenne, hogy ami most van hajad arról egy képet küldenél amire a legjobban hasonlít.
2021. dec. 16. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze

[link]


Sajnos ugyanolyat nem találtam de erre hasonlít a legjobban

2021. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén csípőig érőt vágtam le állig. Igaz nem mostanában hanem 2 éve de nekem még olyan mintha tegnap lett volna mert világ életemben hosszú volt. Pont az első karantén volt és itthon vágtam le, aztán még a nővérem segített hátul kiigazítani. Nekem nincs mögötte szakítás sztori egyszerűen csak a fejembe vettem hogy levágom. Azóta is max vállig érőre növesztem meg annyira megszerettem a rövidet, ezerszer jobban is áll
2022. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!