Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan lány aki drasztikusa...

Van olyan lány aki drasztikusabb hajvágáson gondolkozik?

Figyelt kérdés
Mivel itt a nyár és mostanába egyre több lány ismerősöm vágatja le a haját felteszem itt a kérdést hogy ittis vannak lányok akik nyárra levágatják a hajukat? Ha igen mekkoráról mekkorára és miért?:D kort írnátok hozzá légyszi? köszi:D

2017. jún. 3. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

igen én.

Most hátközépig ér, talán picit lejjebb is, de unom. Folyamatosan babrálom, muszáj összekötnöm (meló miatt is), mert meleg, meg kócolódik.. minden baj van vele. Pár centi megtört is.

Én valami hasonlóra gondoltam, kisebb frufruval: [link]

De mivel utoljára kb. 8 évesen volt rövid hajam, így egyenlőre (ha minden jó megy, jövőhétig) gondolkodás tárgya. 21N

2017. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tegnap vágattam le a majdnem a derekamig érő hajamat vállig. Át is festettem barnára. Nagyon tönkrement a szőkítéstől ezért már nagyon kellett.
2017. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja és 20/l
2017. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A derékig érő göndör hajamat vágatnám le vállig. Még gondolkozom, nem tudom, merjem-e.:D

17L

2017. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Hányszor teszed még fel ezt a kérdést?? Hány fétises van itt gyakorin..?
2017. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves kérdező, először tettem ÉN fel ezt a kérdést és számomra ez nem fétis hanem kíváncsiság...-.-
2017. jún. 4. 20:55
 7/14 anonim ***** válasza:
1: hogy döntöttél végül? :)
2017. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7# hétfőn megyek :D de a fazont azért megkérdem majd a fodrásztól :D

1. voltam

2017. jún. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Voltál fodrásznál hétfőn, milyen lett? :)
2017. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

igen, voltam. Mindenki dicséri azóta :D

[link]

2017. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!