Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A felső ajkatokon vagy állatok...

A felső ajkatokon vagy állatokon kinövő szőrszálakat hogyan tüntetitek el (gyanta, cukorpaszta)?

Figyelt kérdés
és emiatt nem gondoltatok az öngyilkosságra, ha nőként ilyen problémáitok vannak?
2021. nov. 15. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon komoly mentális problémának kell hozzá lenni hogy valaki emiatt az öngyilkosságra gondoljon...

Kiszedem csipesszel vagy gyantával.

2021. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán csipesz.
2021. nov. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

de ugye nem tudja az ember rögtön eltüntetni, csak ha már pár mm hosszú, és addig ott van.


engem borzasztóan megvisel, sokat gondolok a halálra emiatt.

2021. nov. 15. 15:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Szőkítsd ki, amíg nem elég hosszú, a dm-ben van hozzá szőkítő szett, megvan 10 perc alatt. A borotva is leviszi rendesen, csak ugye akkor hamarabb visszanő, mint gyantázás után. De ha ennyire zavar, lézereztesd le. Másnak amúgy fel se tűnik, senki nem figyelgeti a fejed 0,000001 centiről.
2021. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj... én semmit sem csinálok vele. Sőt, nem szőrtelenítek sehol. És még élek. Van családom, vannak barátaim, van kapcsolatom, kábé senki észre sem veszi... Tudod, igazából az emberi léthez hozzátartozik, hogy nem műanyag baba vagy és vannak szőrszálak a bőrödön. A hajad, a szemöldököd, a szempillád is szőrszál. A cicám a legcsinosabb hölgy a világon az öt centis bajuszkájával. Szerintem jót tenne neked, ha meglátogatnál egy pszichológust.
2021. nov. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

vigasztalni akartok csak, köszi, de ti is tudjátok, h. ez nem ilyen egyszerű.

persze, h. látható, ha van ott vmi, ha szőke, akkor az is.


sajnos még 28 éves koromban leállt a menzeszem, korai menopauzám van, azóta küzdök ezzel.

2021. nov. 16. 00:26
 7/8 A kérdező kommentje:

és az öngyilkossági gondolatok kapcsolódnak nyilván ehhez.

nem lehet gyerekem, nincs senkim.

túl korán történt ez a sok szar velem.

2021. nov. 16. 00:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nem vigasztalás, hidd el, hogy a pasik észre sem veszik.

Nekem az államon nőnek, mindig azzal poénkodom kínomban, hogy készülök a bibircsókos vénasszony szerepre, párom hét év alatt még nem vette észre... pedig csipeszelem, ahhoz hagyni kell kinőni.

2021. nov. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!