Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül egy igényes...

Mennyibe kerül egy igényes póthaj felrakással együtt?

Figyelt kérdés

Kicsivel váll alá érő hajam van sose volt igazán hosszú hajam szóval egész életemben nem ért le mell alá, majdnem mellig ért tavaly az volt a max..

Tegnap vettem ilyen 800 ftps műanyag gagyi póthajat a kínaiban, színben passzolt és felraktam otthon amikor senki sem látta. Teljesen másképp nézek ki hosszú hajjal, imádom magamat úgy, sokkal szebb vagyok.

Mivel amíg megnőne addig az évek munkája lenne és nem is biztos hogy valaha megnőne nekem ezért eldöntöttem hogy szeretnék normális és igényes póthajat ami valódi emberi hajból van és nem töredezett, legjobb ha az én hajszínem és festve sincs, de a lényeg az hogy az én igazi hajamat ne kelljen festeni mert azt már tényleg nem akarom többet!

Mennyibe kerülhet így ez az egész? És meddig tart? Hogy tudom azt elérni hogy az igazi, félhosszú hajam ne látsszon ki alóla ? Vagy azt majd megcsinálja a póthajas?


25/n

Szilvi



2021. nov. 18. 09:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondom, hogy csináltas póthajat. De tény, hogy jól áll a hosszú haj. Szép vagy.
2021. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia, vegul csinaltattal pothajat? Szerintem brutal jol all a hosszu haj... :O
2022. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!