Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi szolizás után leszek...

Mennyi szolizás után leszek ilyen barna? (kép)

Figyelt kérdés

Most ilyen a szinem(kicsit barnább):


[link]


És ilyen szeretnék:


[link]


[link]


[link]


[link]


2010. szept. 5. 15:14
 1/8 anonim válasza:
Minek a szoli? Itt volt rá az egész nyár.. :-)
2010. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eva Longoria színe genetika, nem pedig szoli. Ha te akarod magad olyanra pirítani tönkremegy a bőröd, és úgy nézel majd ki, mint egy jól karban tartott ötven éves.
2010. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!

ez sok mindentöl függ,én ha ilyen fehérbörű lennék,elmennék elöször 5-6 percre,2 napra rá megint,5-6 perc.utána meg emelni kell folyamatosan.kell egy alapszint elérned és utána elég ritkábban.de sok szoli van(köztük szarok is)én ki kell tapasztalni melyik jó neked.

2010. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ilyen bőrszínnel eva longoria színed soha nem lesz...

Nem értem az embereket, itt volt a nyár, sokszor volt jó idő.

Fokozatosan próbáld meg, 6-8 percekre. de olyan 10-15 alkalom biztos kell. Bár kérdés hogy milyen a gépben a cső..

2010. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem feküdj be 2 napra...
2010. szept. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen szerintem nem lesz, mert ha annyit szolizol akkor ilyen narancssárgás színed lesz
2010. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hát az biztos, hogy fekvőbe menj, mert az állóba még 4 perc is szétszedné a bőröd. + napig lábra se tudnál állni. A fekvőbe az a jó, hogy az mélybarnító és nem károsítja a bőrt fele annyira se. Szerintem kezd 6 percesekkel, az első pár alkalom ne legyen több. Vegyél krémeket, a szolikba általába lehet kapni. Miután már vagy egy kis színed felemelheted 8 percre ott 3 alkalom kb, utána pedig 2-2 alkalmanként emeld 2 perccel a szintet. Miután viszonylag barna vagy kezdhetsz járni bronzáriumba. A lényeg az hogy csokicsövesbe menj, mert attól lesz jó színed, de az állót akármennyire csokicsöves kerüld!

Esetleg ha még lesz 1-2 melegebb nap, akkor napozni sem ártana ám;)

Jó hosszúra sikeredett, de remélem segítettem.

2010. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél!Köszönöm szépen.
2010. szept. 7. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!