Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nektek melyik hajfesté...

Lányok, nektek melyik hajfesték vált be? Nemrég burgundira festette a fodrász a hajam, de már sokat kopott. Magamnak szeretném festeni, de nem tudom melyik lenne jó választás. 24/L

Figyelt kérdés
A hajam nagyon göndör, eredeti színe sötétszőke.

2021. nov. 29. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp azt tanácsolom, hogy menj be egy fodrászkellékesbe, ott általában azért szoktak tudni segíteni.


Én személy szerint a Londa hajfestéket használtam, nem tudom van-e hasonló árnyalat, amit Te szeretnél.


Semmiképp sem ajánlanám a drogériás hajfestékeket, mert annyit is érnek és mellé drágák is.

2021. nov. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alfaparf
2021. nov. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs a közelben fodrászkellékes :/
2021. nov. 29. 12:33
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Garnier Olia is nagyon jó, legalábbis nekem
2021. nov. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Ha a professzionális festéket így kivágta a hajad szerkezetéből, akkor lehet a samponod és balzsamod lesz a hunyó.


Esetleg úszni jársz? Vasalod a hajad?

2021. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vasalom a hajam, úszni nem járok. Direkt akartam amúgy, hogy kicsit kopjon, mert túl lila lett a végeredmény :/
2021. nov. 29. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!