Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dermofil paszta? Kinek hogy...

Dermofil paszta? Kinek hogy használt a pattanásokra? Jó és rossz vélemények? Illetve aki használta annak is csípte az arcát?

Figyelt kérdés
Most használom először..most kentem fel és első percekben úgy éreztem h leég az arcom ugy csipett lehet csak a mentol miatt. Nincs sok pattanásom 4-5 azis inkább kisebb elszórtan. De ezek állandóan, szeretnék tőlük megszabadulni , viszont úgy gondolom h ilyen kisebb pattanás problémával bőrgyógyászhoz nem fordulok, mert annyira nem vészes. Egyébként elég zsíros bőröm van és még sosem szárította ki a bőröm semmilyen krém.
2010. szept. 7. 20:00
1 2
 11/12 4everkid19 válasza:
Nekem egyáltalán nem használt, többszöri felkenés után sem. Az egyetlen dolog amit tett az hogy a pattanások helyén barna pöttyök vannak amik nem akarnak eltűnni
2016. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem most is ez van az arcomon,minimum 2-3 nap elteltével egyszer felkenem 25p van rajta,igen csíp,nedves popsi torlovel szedem le,és este hidratálom az arcom.

Kicsit utána hogy lemostam még piros az orromon meg néhány helyen de elmulik picivel utána,elöször kozmetikusnál láttam így én is vettem a rosamanba dm be is lehet kapni aszem,de sztem rossmanba, nem kellemes dehát a szépségért meg kell szenvedni,heti 1× is elég ha nem vészes,régebben nyomkodás után vittem fel ezt a pasztát és szépen levitte a duzzadt pattikat illetve a piroságot.

2020. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!