Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Napokban megláttam egy figaró...

Napokban megláttam egy figaró márkájú borotvakrémet, jó, használható, megvehetem?

Figyelt kérdés
Szüleim azt mondták, régen jóformán csak az volt. Ki szeretném próbálni, aki már használta attól kérdezem, hogy milyen? Nálunk sötét és világoszöld dobozban lehet kapni

2022. jan. 2. 20:10
 1/1 anonim válasza:

Én pont ilyen filléres borotvakrémeket használok, nekem annyi a lényeg, hogy lemenjen a szőr, ezen abszolút megspórolom a pénzt.


Barbon és Figaro. Barbonból én egy fajtával találkoztam csak, az jó nagyon, illetve a Figaróból a nem habzót használom (a habzó engem nagyon kiszárít). A nem habzó Figaró olyasmi, mint egy zselé. Nedves arcbőrre felkened, de nem habzik, aztán egy meleg vízzel átöblített pengével már lehet is lehúzni a szőrt. Barbonnál én pamacsot nem használok, szintén nedves arcbőrön addig kenegetek egy ujjpercnyi krémet, amíg el nem kezd habzani, aztán már húzom is le a szőrt.


Nem egy nagy "was ist das" maga a borotválkozás, de persze ezt is lehet művészet és élmény szintjén űzni, viszont nem a Barbonnal vagy a Figaroval. Ezek tipikus, kommersz tömegtermékek, tehát, ha csak kell valami, amivel lerántod a szőrt és mégsem Baba szappan, akkor jó lehet.


Heti egy-két alkalommal borotválkozok, nekem egy tubus Barbon elég volt 6-7 hónapig. Szóval a borotválkozás 800 forint egy évre, ha a pengét nem kell cserélni.

2022. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!