Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan férfi aki...

Van itt olyan férfi aki epillálja a heréit? Mennyire fájdalmas? Részletek a leírásban.

Figyelt kérdés

Nagyon érzékeny a bőröm. A saját szőrzetem irritálja akkor is ha dzsungelnek meghagyom, ha trimmelek akkor meg pláne. A borotválástól is csak viszket, szúr a bőröm.

Több bárgyógyász is javasolt lézeres szőrtelenítést. El is fogok menni de a herét azt nem csinálják mert sterilitást okothat. ​Pedig ott is irritál a szőrzet.

Az viszont pozitívum hogy a heréknél sokkal ritkább a szőrzetem mint a többi részen. Ezért arra gondoltam hogy ha megvolt a lézeres szőrtelenítés akkor veszek egy epillátort. Csak itt-ott van pár szőrszál.

Ha a szeméremdombot epillálnám annak nagyon véren és fájdalmas vége lenne mert irdatlan erős és sőűrű a szőrzet, ezért a lézeres szőrtelenítés mindenképp jól jön.



2022. jan. 5. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak van pár szőrszál van ott, akkor azt miért nem húzod ki szemöldök csipeszel?
2022. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jáááj, biztos fájhat neki:)
2022. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1: Hát azért annyira nem kevés a szőr csak a többi részhez képest kevés. Nem olyan sűrű meg erős mint máshol. Egyesével elég kemény lenne. Meg már akkor szúr mikor még szemmel nem is nagyon látom.
2022. jan. 5. 13:22
 4/5 Cubina ***** válasza:

Először nagyon fog fájni az epilálás, de többszöri használat után nem lesz olyan pokoli érzés. De fájni mindig fog, főleg ha érzékeny a bőröd. Vágd le nagyon rövidre ott a szőrt, és úgy epilálj. De nagyon vigyázz, mert a "fonnyadtabb" bőrt becsípi és az is piszkosul fáj. Ezért feszesre kell húzni azt a bőrrészletet, ahol éppen dolgozol.

Nagyon sokan nem bírják a fájdalmat, de szerintem csak elhatározás kérdése. Szőrtelenítő krémmel is meg lehet esetleg próbálni, de szerintem az még jobban fáj, mert az epilátorhoz hasonlóan gyökerestől tépi ki a szőrt, csak nagyobb területen.

2022. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4/ Köszönöm a választ. Arra hogy bekapja a bőrt a gép nem is gondoltam. Az a tervem hogy ha nem jön be az epilátor akkor veszek gyanta csíkot hátha az jobb. Mindezt csak kb. fél év múlva próbálhatom. Amíg a lézeres szőrtelenítés tart addig mindenhol csak borotválom. Addig bátorságot gyüjtok. :-)
2022. jan. 8. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!