Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz ha egy héten csak egyszer-...

Gáz ha egy héten csak egyszer-kétszer ha fürdök?

Figyelt kérdés
Amikor viszket ott lent inkább megvakarom, minthogy elmennék fürdeni mert természetes dolog hogy viszket pisilés után, aztán nem mosok kezet mert elfelejtem. Viszont szeretnék változtatni ezen mert túlságosan megszokottá vált hogy ilyen ápolatlan vagyok, annyira hogy már rendesen elfelejtek megfürdeni, fogat mosni stb. volt hogy anyám rám szólt hogy meg kellene fürödni, lehet büdös voltam, ha jól emlékszem akkor 3-4 napja fürödtem utoljára. A másik meg hogy wc-zés után is felejtek el kezet mosni, máskor meg egyáltalán nem szoktam, nagyon ritkán jut eszembe sz@rás után is. Félek, így sosem lesz barátom ha ilyen undorító, ápolatlan maradok. 17 l

2022. jan. 11. 20:04
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
98%
Igen ez gaz
2022. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Még ha fürdeni nem is, de legalább a kezedet mosd meg wc után basszus! Alap higiénia...
2022. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%

ha sportolsz bár azt nem hinném, vagy izzadsz mozogsz akkor mindig kell fürdeni

Ne vakard, fürödj!

Ha szagod van fürödj!

Minden nap minimum 1x moss fogat!

Ha wc ből távozol moss kezet!

És a sz@rás nem valami szép szó.

És igazad van, nekem nem kellene egy ilyen lány

2022. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Remelem csak trollkodás...
2022. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%

tuti csak trollkodas, de ha nem en 17 eves lany letemre mar a fold ala sullyedtem volna szegyenemben, amiert szaras utan nem mosok kezet es inkabb vakarozok, minthogy letusolnek

a kerdesesre igy a valasz:igen, gaz, kerlek szepen furodj meg, ha teheted:))

2022. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Troll
2022. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
nem vagyok troll, eskü ez van, de ilyen hihetetlen? mondjuk nekem nem gond ha nem hiszi el senki
2022. jan. 11. 21:10
 8/29 anonim ***** válasza:
88%
Undorító, igénytelen.
2022. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
71%
A te pasid lehetne a Nefürgyéle Gyuri! 😂😂😂😂
2022. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
De már megtettem az első lépést a változás felé, megfürödtem, hajat is mostam, használtam izzadtsággátlót, fogat mostam, arcot, aztán voltam pisilni és utána megmostam a kezemet. Ez mind szép és jó csak egy idő után megfeledkezek ezekről az alapdolgokról..
2022. jan. 11. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!