Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sminklemosás után jön az...

Sminklemosás után jön az arctisztítás, de ha olyan terméket használok, amelyik mindkettőt tudja, akkor kétszer használjam azt egymás után, vagy elég egyszer is?

Figyelt kérdés
A sminkeltávolítás és arctisztítás elvileg két külön lépes, ezért nem tudom, hogy a kettő az egyben termékeknél mi a helyzet. Elég, ha csak egyszer használom az ilyen terméket, és folytatom a rutint (tonik, krém), vagy kétszer kell egymás után?
2018. nov. 25. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Arc tisztítás = mosd meg vízzel az arcod. Ezt nem tudod tonikkal pótolni.
2018. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor is kétszer mosnék arcot. Nem hiszek 2in1 dolgokban, használnám vagy sminklemosónak vagy arclemosónak.
2018. nov. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És ugyanazzal a 2in1 termékkel egymás után kétszer lehet?
2018. nov. 26. 16:07
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Öööö, én csak lemosom simán a sminkem, ezzel megmosom az arcom is, és utána hagyom pihenni a bőröm, már nem kenceficélem össze estére, esetleg egy lehelletnyi krémet, hogy ne legyen száraz. Tonizálás, arckrémezés csak a reggeli smineklésnél van.
2018. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És ha sima arclemosót használok kétszer (először sminklemosásra, majd arclemosásra), az is jó lehet?
2018. nov. 26. 16:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet ugyanazt kétszer egymás után, és használhatsz arclemosót sminklemosónak és fordítva. Nem kell görcsösen ragaszkodni a címkékhez. Te tudod, mi a legjobb a bőrödnek. 🙂
2018. nov. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A micellás vízzel mi a helyzet? Az kiváltja a sminklemosást és arctisztítást is egyszerre, vagy használhatom azt is kétszer egymás után?
2018. nov. 26. 21:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát figyi, végülis eldöntheted, hogy te csak egyszer mosol arcot, neked annyi elég. Én a micellás vizet reggel használom arclemosónak, nem mosom le. Sminket nem szedek le vele, nekem az olaj azt jobban leviszi.


Megcsinálhatod azt is, hogy sminklemosónak használod a micellát, és utána arcot mosol mással, vagy használsz sminklemosót, és utána micellázol.

2018. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Értem, köszi! Inkább micellás víz + arclemosó nálam :)


De te reggel a micellás víz után még mit használsz? Tonikot, krémet gondolom igen?

2018. nov. 27. 00:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Ahogy mondod.

Csak hidratáló tonikot, nem tisztítót. Nem vattával viszem fel, hanem így bepaskolom.

Aztán pedig a krémem, majd smink.

2018. nov. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!