Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz, ha szürke/öszhajszínre...

Gáz, ha szürke/öszhajszínre festetnék huszonévesen?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több embert látok, aki bevállalja ezt a színt, férfiak és nők egyaránt.

Kíváncsi vagyok nekem hogyan állna. Face appon próbálgattam, határozottan tetszik.

Sokat öregítene, vagy hagyjam figyelmen kívül ezeket a véleményeket?

Zayn, Desh, Dawn Grangers, Salma Hayek egyik sem túl öreg mégis bevállalta, ami bátorít.

Plusz utcán is egyre többet látok.



2022. jan. 12. 16:39
A kérdező szavazást indított:
Gáz, nagyon öregít, klisés
Menő, egyedi, stílusos
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Én nem mondanám se gáznak, se menőnek vagy egyedinek.

A te döntésed és magadnak kell tetsz. Ha boldog lennél vele, akkor csináld, és ne érdekeljen más véleménye!


Viszont, ősz színű hajat sokszor több lépésben, nagy roncsolással lehet csak elérni. Azt javaslom, hogy körültekintően keress fodrászt, aki nem akarja egy lépésből megoldani.

Másrészt ha van egy aprócska ránc is rajtad, akkor már tud öregíteni.

2022. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem teljesen attól függ, jól áll-e az adott embernek, plusz a szürke árnyalatától is. De ha neked tetszik akkor próbáld ki, nem sok veszítenivalód van.
2022. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól is tud állni valakinek, másnak meg borzalmasan. Szerintem bátran kipróbálhatod, gyanítom lehet rá festeni más színt később, ha mégse áll jól. (Javítsatok ki, ha nem így van.)

Akinek beválik, annak szerintem nagyon vagány! :)

2022. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen én is így gondolom, hogy rancokkal meg rossz kisugarzással öregít csak.

Kepes András is kora és őszhaja ellenére tele van élettel.

Olyan árnyalatot szeretnék, ami közeláll a természetes őszhajhoz, de nem hófehér, mint nagyapámnak pl.

2022. jan. 12. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy benne biztos akkor estleg még egy hasonló színű parókát megpróbálhatsz valahonnan keríteni felpróbálni.
2022. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem gáz, de személy szerint nekem nem tetszik. Nemrég egy kb. velem egykorú nő jött velem szembe ilyen hajjal, ami pixie fazonra volt vágatva és elsőre azt hittem, hogy egy idős nő. Keveseknek áll jól, előtte én felpróbálnék egy ilyen színű parókát.
2022. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket!

A pixi haj eleve alig áll jól valakinek, D.T.K. és Charlize Theronon kívül mást nem is tudok. Nagymamák meg Ambrus Kiri miatt csináltatják jószerivel, de borzalom általában. 😁

Mellesleg férfi vagyok és mintha valami "divat" lenne most. Már Manuel is megőszült.

2022. jan. 12. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!