Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Póthaj vagy hajbeültetés?

Póthaj vagy hajbeültetés?

Figyelt kérdés

[link]


Alig van hajam. Semmit nem lehet vele kezdeni, kiengedve egyáltalán nem tudom hordani, mert úgy a legcsúnyább. Befonva látszik a legjobban, hogy szinte nincs is hajam, mert nagyon kicsi a fonat.

Csatos póthajat nem tudom feltenni magamnak normálisan, ráadásul amikor nem friss, és felgumizom, akkor néhol kilátszik a fejbőröm is.


2022. jan. 15. 14:50
A kérdező szavazást indított:
Póthaj (tartós)
Hajbeültetés?
14 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Egyikre sincs szükséged.

Egy jó hajvágás lenne időszerű, azért nem tudsz mit kezdeni vele.


Illetve ha ilyen gáznak látod a hajad inkább pszichológusra költs.

2022. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jaj, de vicces vagy!
2022. jan. 15. 15:31
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Nekem így is tetszel😉👍

20/F írj

2022. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Szórakozol? Én örülnék, ha ilyen szép dús hajam lenne.
2022. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem dús. Lehet hogy más szögből máshogyan kellett volna fotóznom, mert nem dús. De ha megnézem a képet, akkor tényleg dúsnal tűnik. Bár az is szerepet játszhat benne, hogy a kép készülte előtt egy perccel fésültem ki a hajam. 10 perc múlva már nem nézett ki úgy.
2022. jan. 15. 17:05
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

⭕️ A pasik nem a füled mögötti hajhagymákat fogják nézni,pontozni,számolni.

⭕️ Nem az alapján mérlegelik a csajt :D

2022. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

⭕️ Viszont nem látni a homlokodon lévő kopaszodást.

⭕️ És eléggé töredezett a HAJAD !

✅ DE - Segítek !

✅ MAC split and Hair Trimmer hajvégvágó gép

✅ Ha megvagy a töredezett hajvégek levágásával, akkor utána - de csak utána ! Jöhet a hajvasalás !

✅ Mert ez így borzalom :/ Ilyen fiatalon, ennyire töredezett legyen..

✅ Amúgy én FÉRFIKÉNT (Remington SunShine S8500-at használok :)

✅ Habár nekem, ennyire nem kopaszodik a fülem mögötti rész :S

2022. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Ez egyáltalán nem tűnik ritkának.

Viszont kicsit ápolatlan. Menj fodrászhoz és vágasd le kicsit a végét. Ne te vagy anyu csinálja otthon. És jobban ügyelj a mosásra-balzsamozásra.

2022. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tényleg egy jobb frizura kellene. Én sokáig rettegtem a rövidebb hajtól, mert régen mindig ilyen rémes bilifazonra vágta a nagymamám, és fiúnak néztek. Ezért azt gondoltam, nekem nem áll jól a rövid frizura. Így sokáig hosszú, félhosszú volt, amivel folyton elégedetlen voltam. Lelapult, nem állt sehogy, még ki is ritkították. Aztán egyszer levágattam egy bob fazonra, és tök jól állt. Mindenki dícsérte. Most megint olyan hosszú, semmilyen, bár legalább már erősebb, mint régen. De akinek vékony szálú, és töredezésre hajlamos a haja, annak tényleg jobbak lehetnek a rövidebb fazonok.
2022. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem vészes a hajad így sem, szerintem. Ha folyton lófarokban hordod, az okozhat ritkulást. Vannak olyan fazonok, amikkel kíméled a hajvonaladat. Belinkelek egyet:

[link]

2022. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!