Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Póthaj vagy hajbeültetés?

Póthaj vagy hajbeültetés?

Figyelt kérdés

[link]


Alig van hajam. Semmit nem lehet vele kezdeni, kiengedve egyáltalán nem tudom hordani, mert úgy a legcsúnyább. Befonva látszik a legjobban, hogy szinte nincs is hajam, mert nagyon kicsi a fonat.

Csatos póthajat nem tudom feltenni magamnak normálisan, ráadásul amikor nem friss, és felgumizom, akkor néhol kilátszik a fejbőröm is.


2022. jan. 15. 14:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A mennyiségével nincs gond, vágass belőle egy 5 cm-t, használj olajat pakolást balzsamot. Illetve ha negtanulod egyenesre szárítani, vagy a curly girl method után türcsibe csavarod szép lesz.


Póthajat nem ajánlanék, hajbeültetésnek meg semmi értelme szerintem az esetedben, csak pénzkidobás ennyi idősen. De forászt is megkérdezhetsz hogy mit lenne érdemes.

2022. jan. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Töredezett... De rohadt nagyon...

Ha 50 éves lennél még azt mondanám, hogy OKÉ...

De ilyen fiatalon ...

2022. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezzel elhajtansk minden hajklinikáról.Sokaknak fingja sincs a hajbeültetésröl.A lényege az, hogy a sűrű területekről a ritka részekre ültetik át a hajhagymákat.Mivel neked mindenhol egyenletesba hajsűrűség nem tudnak mit kezdeni vele,mert nem kopaszodsz sehol.
2022. márc. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Hát ezt mindennek mondanám csak éppen vészesnek nem. Max egy kis hajápolás rá aztán annyi. Olyan mintha kicsit töredezett lenne a hajad.

32 éves férfiként mondom hogy szerintem nincs szükséged neked semmire sem. Nagyon csinos vagy. Maximum te vagy az egyetlen aki ezt nem hiszi el magáról.


A hajbeültetés iszonyat drága, olyan 1M ft kb de ezt még bőven tudod orvosolni női praktikákkal.


A szavazás eredménye az első oldalon meg sokkoló. Olyan mintha 10 éves gyerekek szavaztak volna vagy nők akik irigyek rád. A nők egyébként borzalmasan kritikusak tudnak lenni egymással kis semmiségek miatt is.

2022. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!