Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszínező egy hét után is...

A hajszínező egy hét után is befogja a bőröm, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy hete lett festve, azt hittem nem akar lejonni a boromrol, de rájöttem hogy fog, a párnámat is befogta már meg pár ruhámat.

Nem merem mosni, csak hideg vízzel, meg kéne mosnom melleggel, hátha elmulik a probléma? A kezemet is teljesen befogta.

Egyébként alfaparf Sötét lila festékje.



2022. jan. 18. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a "színező experience", kb a 2.mosásig a legdurvább de még 1 hónaposan is meg tud fogni ruhacímkéket vagy fehér cuccokat halványan,főleg ha izzadós vagy, ezzel sajnos nem sok mindent lehet csinálni, ha meleg vízzel mosod igaz kevesebbet ereszt de azért mert gyakorlatilag gyorsabban kopik ki a szín.
2022. jan. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már 3szor is megmostam, a színe is elkezdett fakulni, de még mindig fog. Lila színű a fülem és a homlokom, mit tegyek?

Hogy lehet hogy a színes hajú embereknek az utcán nincs színes fülük mellé?

Úgy tudtam ez egy jó márka, nem is volt olcsó. Mit vegyek akkor hogy ne történjen meg a kovetkezőn~l?

2022. jan. 22. 04:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mostad meg rendesen-hideg víz nem jó
2022. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért nem színes a fülünk mert otthon lesikáljuk, nyugi a hónap bármelyik napján kelhetek rózsaszín csíkkal az arcomon, csak mire kilépek az utcára leszedem pl bőrradírral (de van fodrászoknak festék lemosó, nagyon szépen leszedi, lehet majd veszek egy flakonnal), a homlokom sokszor marad színes ahogy izzadok csak eltakarja a frufrum.

#3 attól függ mi a cél. A hideg víz akkor jó ha azt akarod tartós legyen a szín, ha az a cél hogy minél előbb kifakuljon akkor tényleg nem jó.

2022. febr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!