Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni annak érdekébe...

Mit lehet tenni annak érdekében, hogy ne zsírosodjon olyan hamar a hajam?

Figyelt kérdés

Vállig érő vékonyszálú hajam van és nagyon durván zsírosodik. Egy héten kétszer mosom meg, hétfőn és csütörtökön. De már szerdán és csütörtökön eléggé vállalhatatlan, szerencsére ha bekötöm a hajam nem tűnik olyan vészesnek, de akkor is nagyon zavaró. Száraz sampont nem szeretnék használni, félek nem tenne jót a fejbőrömnek.

Csak egy sampont meg egy hajmaszkot használok, a maszkot nyilván csak a hajvégeimre kenem.

Nincs valami praktika amivel kevésbé zsírosodna? Nekem az is megfelel, hogy 2x mosom egy héten, csak annyit szeretnék, hogy hajmosás után 2 nappal ne úgy nézzek ki, mint aki 1 hónapja nem mosott hajat.



2022. febr. 4. 19:21
 1/4 anonim válasza:
91%
Nekem is hasonló problémám van, vastagszalu hajjal. Azt tudom ajánlani, hogy miután kioblitetted a hajad, a fejborodet és a hajtoveket oblitsd le hideg vízzel. Nekem kicsit segített. :)
2022. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Éjszakára befonom a hajam, reggelre kibontom, nekem ez segít
2022. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a head & shoulders segített, de a végeit emellett nagyon kell ápolni.
2022. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kipróbálom a tippeket.
2022. febr. 5. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!