Nöi arcszörzet?

Figyelt kérdés
Sajnos eleg szörös tipus vagyok Es az arcomon is sötet szörszalak ektelenkednek. Az a problemam hogy barmivel probalom eltavolitani, a böröm egyböl utana kipattog kicsi pattanasok, miteszerek, es aknek jelennek meg az arcomon es valljuk be ez sem epp szep latvany. Borotvalni nem szeretnem. Gyantaval, epilatorral, cukor pasztaval es a drottal is probaltam. Sajnos mindig ugyanaz törtenik. Esetleg valaki tud valami hasznos tanacsot adni ?
2022. febr. 8. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Kozmetikus illetve bőrgyógyász valószínűleg többet tud segíteni
2022. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sajnálod rá a pénzt, lézeres szőrtelenítés még szóba jöhet. Akár vehetsz otthoni készüléket is, tudod több testrészen is használni, és akkor visszahozza az árát. (legjobban világos bőr, sötét szőr kombón működik)
2022. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat bar penzem lenne ra, de nekem kreol a böröm. Akkor is eredmenyes lehet?
2022. febr. 8. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor az otthoniak már nem lesznek jók, esetleg el tudsz menni egy szalonba, és csinálnak próbalövést, hogy hat e. Nekem is csináltak, így kiderült, hogy a karomon ez esélytelen, épp ellenkező indokkal, hófehér vagyok és a szőr is világos...Nem került semmibe, szerencsére a hónaljamon ellenben végezhető a dolog, szóval testtájanként is más. Arcra én mindenképpen ezt ajánlanám, de hát ugye ezek szerint meg kell nézni működik e. A legtöbb helyen vna konzultáció az első alkalom előtt.
2022. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Epilalas elott zsirtalanitom: megtorlom zsepkendovel,aztan atkenem tengeri sos vizzel. Hagyom megszaradni. Utana lesoprom a sot es leepilalom az egesz arcom. (Hala a fogamzasgatlo tabiknak :yasminelle yasine es tarsai…) Aztan az egesz arcom epilalas utan azonnal atkenem tengeri so ea viz elegyevel es hagyom megszaradni.

Ha szaraz,lesoprom es bekenem a szokasos kremmel.

2022. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Es nem pattog ki?
2022. febr. 9. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!