Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Este mikor mossam le az arcom...

Este mikor mossam le az arcom lemosóval?

Figyelt kérdés

Nem vagyok annyira profi arcápolás téren és most vettem egy Cerave lemosót. Elég hülye kérdés lesz, de mikor mossam meg vele az arcom? Lefürdök és közbe vagy előtte vagy utánna? Ki hogy szokta csinálni?

17/f



2022. febr. 8. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én zuhanyzás után szoktam de nem tudom hogy így a "szabályos" nekem így vált be szerintem ezt ki kell tapasztalni
2022. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam kedvfüggő.

Van, amikor fürdés előtt, van, mikor utána. Szerintem teljesen mindegy. Ha hajat mosol, akkor nyilván utána.

2022. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen lényegtelen. Akkor amikor kedved van semmit nem befolyásol hogy előtte utána vagx közben mosod meg. Nekem mind háromra van példa.
2022. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszi szépen a válaszokat, akkor úgy látom oly mindegy mikor mosom :D
2022. febr. 8. 18:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindegy, ne feküdj le utcai kosszal megtapadt arccal ez a fontos:) Esetleg annyi, hogy ilyen forrózuhanyzás közben annyira nem jó a forróvíz miatt, de ez sem a világ legfontosabb szabálya, viszont éjszakára hidratálj utána:)
2022. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy besötétedett vagy ahogy hazaértem, csinálom az esti arcápolásom. Közvetlen lefekvés előtt nem szeretem, mert azt vettem észre, hogy a szerektől felpuhult bőrömbe könnyebben vasalok ráncokat alvás közben.
2022. febr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, meg egy olyan kérdésem lenne, hogy reggel is ezzel a lemosóval mossam meg az arcom vagy elég csak vízzel?
2022. febr. 9. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem annyira tocsogos zsíros a bőröd akkor elég vízzel, de arctisztítóval is megmoshatod ha szeretnéd.
2022. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!