Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Citromlé a hajfestékre?

Citromlé a hajfestékre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eredetileg göndör, sötétszőke hajam van, viszont október végén mélyfekete hajszínezővel elcsúnyítottam. Elvileg két mosás után ki kellett volna kopnia, de természetesen még hónapokkal később is olyan a színe. Most egy fé citrom levét összekevertem a vegán hajbalzsammal, és 10 percig hagytam rajta. A fürtjeim perpillanat szebbnek és fényesebbnek tűnnek, vajon a színét fogja szívni?

2022. febr. 9. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Mi lenne, hogyha amit az emberek a konyhában találnak, azt ott is használnák fel, nem pedig magukra kennék a fürdőszobában...?


A hajproblémáddal pedig menj el fodrászhoz. Jobban jársz vele.

2022. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tojást vagy majonézt kentem a fejemre, hanem egy gyümölcsnek a levét, ami rengeteg másféle (nem csak konyhai) termékben is megtalálható. Ezzel nem tudom mi lenne a probléma, mindenesetre köszönöm a választ.
2022. febr. 9. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog rajta világosítani, sajnos, tapasztalat.

Tényleg jobban jársz a fodrásszal, mert ő biztonságosan tud világosítani rajta, bár az egyesnek üzenem, hogy ja, a tojáspakolástól olyan gyönyörű a hajam, hogy sírna, ha látná. :"D

2022. febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!