Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Véleményeznétek a napi rutinomat?

Véleményeznétek a napi rutinomat?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja kezdtem el a tudatos bőrápolást, azóta sokat javult a bőröm, kevesebb a pattanásom és a miteszerem. Akik szintén értenek ehhez és tudtok hasznos dolgokat, termékeket hozzátenni ehhez a rutinhoz, kérlek, ne tartsátok magatokban!


Reggel:

- CeraVe Hydrating Cleanser arclemosó

- G&G C-vitaminos szérum

- Hialuronsav szérum

- CeraVe hidratáló/fényvédő


Este:

-CeraVe micellás víz

- CeraVe Hydrating Cleanser arclemosó

- Niacinamide

- Hialuronsav

- CeraVe hidratáló


Hetente 2x G&G 6% BHA hámlasztó.


Szeretnék még beszerni: retinolt és aPAD-et. (Azelainsav)



2022. febr. 13. 10:43
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Én sem azt mondtam, hogy ez a Szentírás, de nekem is herótom van ettől a szappant és más semmit hozzáállástól. Nem mindenkinek válik ám be a szappan, én pedig próbáltam rengeteg kézműves szappant, de soha többet...
2022. febr. 13. 13:19
 12/27 anonim ***** válasza:
74%

Nyugi, majd jól megmondják, hogy azért vagy pattanásos mert ennyi mindent kensz :DD


Amúgy amire fényvédőknél érdemes figyelni, hogy UVA-nál mit tudnak, mert ugye az egy másik faktorszám és sajnos nem mindegyiknél könnyű felkutatni az infot. Az európában árusított fényvédőknél az UVA védelem minimum harmadának kell lennie az UVA-an tehát egy 50 faktosornál minimum 15 faktoros UVA védelem van, de ez a minimum az LRP shaka fluidjába azért szerettem bele, mert amellett hogy jó viselni 46 faktoros az UVA az 50-es UVB mellé. Mivel ugye az UVA a nagyobb probléma a bőrnek, vagyhát az a hosszútávú, ezért igyekszem erre eléggé figyelni, hogy főleg ez legyen magas. Csak a 100 faktoros eucerint sajnos nehéz volt használni :C

2022. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
10%

"A te általad linkelt termékben is van káros anyag."


Melyek azok? Írd le, a hozzá tartozó magyarázattal, ahogy én tettem.


De erre nem fogsz reagálni, úgy is tudom.


Eszem amiket felsoroltál, csak mértékkel. Napra pedig szeretek menni.


Egy tudatos bőrápoló megnézi az összes termék összetevőjét, mielőtt megvenné és magára kenné. Akkor legalább ne nevezd magad tudatos bőrápoló nak, mert nem vagy az.

2022. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
89%

"A szappanban található radírozó hatású mákszemek pedig a bőr megújulásáról gondoskodnak."

Karcolo kis vackok a szappanban...Erre gondolt


Figy nem mindnekinek van á energiája hogy téged próbáljon rábírni oldalakon keresztül hogy legyél kicsit okosabb...Kenj amit akarsz, de ne kötekedj azzal, aki megoldásot keres a problémájára. Menj ki a napra napra, 20 év múlva megnézzük az eredményét :D Szia!

2022. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
De, reagálok... Például a parfüm, vagy a Sodium Lactate. A szappanodról meg elmondtam a véleményem, te meg arra nem reagáltál. :)
2022. febr. 13. 13:40
 16/27 anonim ***** válasza:
8%

#14

31 éves vagyok. Múltkor kérték el a személyimet, mert ajándékként piát vettem.

A napnak pedig rengeteg jótékony hatása van, ha mértékkel élsz vele.. 😉

2022. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
92%
31 évesen jól kinézni még erősen genetika, 50 évesen már a tetteid ereménye ;)
2022. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, azt az összetevőt szerintem te összekevered mással.


#17

Aham, fogjunk mindent csak a genetikára.. 😂 Jó kifogás.

2022. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Jólvan, nem kell veszekedni, kedvesem kommentelők, te meg, utolsó, menj téríteni máshova.
2022. febr. 13. 13:48
 20/27 anonim ***** válasza:
89%

#18 Minek jössz egy ilyen kérdés alá a kézműves szappanjaiddal meg az Alverdéddel, senkit nem érdekel. Aki olyat ír, hogy a nap mértékkel jótékony, az nyilván nem hisz a bőrgyógyászoknak, szóval tök mindegy, menj a Manna vagy valami ilyesmi Facebook oldalára, aztán kommentelgess ott. A natúr cuccok tele szoktak lenni alkohollal meg illóolajokkal. Csak azt a nyomorult Yamuna szappant néztem meg, nincs benne más, csak káros, szárító összetevők, meg illatanyag. És még radíroz is, az aztán megint nem tesz jót az arcbőrnek. Fantasztikus. És még reklámozod is.

Kérdező, szerintem jó a rutinod.

2022. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!