Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Véleményeznétek a napi rutinomat?

Véleményeznétek a napi rutinomat?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja kezdtem el a tudatos bőrápolást, azóta sokat javult a bőröm, kevesebb a pattanásom és a miteszerem. Akik szintén értenek ehhez és tudtok hasznos dolgokat, termékeket hozzátenni ehhez a rutinhoz, kérlek, ne tartsátok magatokban!


Reggel:

- CeraVe Hydrating Cleanser arclemosó

- G&G C-vitaminos szérum

- Hialuronsav szérum

- CeraVe hidratáló/fényvédő


Este:

-CeraVe micellás víz

- CeraVe Hydrating Cleanser arclemosó

- Niacinamide

- Hialuronsav

- CeraVe hidratáló


Hetente 2x G&G 6% BHA hámlasztó.


Szeretnék még beszerni: retinolt és aPAD-et. (Azelainsav)



2022. febr. 13. 10:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Az Alverdéje is finom, első sorban ott pihen az alkohol, persze korrekten beszerezve ;)
2022. febr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Igen, egyik terméke sem jó, kiakadtam én is rendesen, mert legalább lenne alapja a piszkálódásának. Persze, van alapja, de mutasson már valaki olyan terméket, ami 100% egészséges. Olyan manapság, hogy nem káros, nem is létezik. Minden káros, még a bio cuccok is, még amit a saját kertedben termesztes, az is, mert már a föld is szennyezett... Szóval pont nem jó példákat hozott a full káros, radírozós szappanjával és az alkoholos, parfümös hidratálóval.
2022. febr. 13. 15:24
 23/27 A kérdező kommentje:
*Persze, van valamennyi alapja
2022. febr. 13. 15:28
 24/27 anonim ***** válasza:
82%

Ebbe a szappanba amit belinkelt a "kedves" válaszoló, még írjak is hogy elsősorban tsstre ajánlják, nem hiába. A mák darabok mikrosérülést okoznak a bőrön, emellett a szappan Ph értéke nem felel meg a bőrnek. A bőr savas, a szappan lúgos. Ha a bőrt elviszi lúgos irányba, sérülékennyé válik, a kórokozóknak lesz kitéve.

A másik alverdés vacak tele van parfümmöl és alkohollal. Ez a két olyan anyag ami a legtöbb esetben irritációt okoz a bőrön.

De hogy az alap kérdésre is válaszoljak, szerintem teljesen jó a rutinod kérdező.

2022. febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
85%
Sztem ez a csaj az, aki mindig beírja, hogy mindenre megoldás a 2 liter víz és a vitamindús táplálkozás. Régebben Garniert ajánlgatott, mert akkor épp azt használta.
2022. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
73%

Első válaszolót már pár helyen láttam szenvedni, mindig linkelgeti a kis szappanjait meg népi gyógymódjait tudatosnak hívva magát, mikor minden, csak nem az. :D Ne is fogalkozz vele kérdező.

Viszont, hogy érdemi választ is kapj a kérdésedre: szerintem a rutinod szuper, bár a fényvédőre tényleg figyelj, hogy min. 30-as legyen ilyenkor is, illetve a megfelelő mennyiséget is kendd fel belőle.

Ha leírod, hogy milyen a bőrtípusod, illetve mi az a fő bőrprobléma, amire koncentrálni szeretnél a rutinodban, akkor esetleg tudunk még ajánlani termékeket, de mondom, már így is egész jó rutinod van. :)

2022. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nekem sajnos reggel nem bírna ennyi réteget az arcom, de tök szupi, hogy a tiéd igen! A rutin szerintem teljesen okés, a fenyvédőt kend mindig! A G&G aPad pedig egy nagyon jó szérum, teljes szívből ajánlom!
2022. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!