Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden kék/lila hajszínező...

Minden kék/lila hajszínező ereszt?

Figyelt kérdés

Eddig kettőt próbáltam, a aColor Crazy nagyon gyorsan kijött, de utána próbátam az alfaparfot, ami tartósabb volt sokkal, de nagyon erősen fogott mindent az első 3 héten. Megfogt a a fülem a nyakam, a hátam, stb...

De ezen kívül a fehér lepedőt és kanapéhuzatot is, pedig a kanapéra csak egy perre ültem le. A kezem mindig kék/lila volt.

Az lenne a kérdésem van e olyan színező, ami nem fog össze mindent.

Úgy hallottam a Manic Panic ilyen szempontból jó. de nem tudom hol tudnék venni és hogy az mennyire fogna össze mindent.



2022. febr. 17. 01:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Eleve a kék és a lila olyan színek amik még tartós hajfestékben sem tudják tartani a színüket. Egy színezőnek meg eleve az a feladata, hogy kopjon és mivel működési elvéből adódik, hogy csak a hajszálak külső rétegén tapadnak meg, így fog is. Talán annyit lehet tenni, hogy kevésbé fogósat keresel. Én ma fogom egy fajta kék mixtonnal frissíteni a hajszínemet... már rég csináltam, így már nem emlékszem, de majd visszajövök megírni, hogy mennyire lett fogós.
2022. febr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Rendben köszi szépen. Nekem Első két hétben mlg a homlokom is összefogta és nem is tudtam lemosni, megvártam míg lekopott a bőröm. Úgyhogy ha nincs megoldás, visszafestem az eredetihez hasonló színre :(

Úgy hallottam a henna pl egyáltalán nem fog, de nem tudom azzal lehet e kék hajat is festeni

2022. febr. 17. 09:54
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nem lehet. Én már hennáztam is, többfélével, indigóztam is. Jó sok mindenen túl vagyok már a hajammal.:)

A bőrről le lehet szedni kifejezetten hajfesték eltávolító folyadékkal ami pl.a kallosnak is van kb.300-ért és sokáig elég. Vagy, festés előtt jól bekened hidratálóval vagy olajjal a bőröd. Illetve felkenés után emulgálni is szoktam rögtön a hajtőnél, hogy ne legyen olyan éles kontraszt. De ezek tényleg évek tapasztalata és manapság már csak mások haján kell alkalmaznom.:) Én már megyek vissza egy ideje az eredetire...

Ahhoz hogy jobban tudjak segíteni kéne tudnom a hajszíneid... hogy milyen most, milyet szeretnél, meg az eredeti is milyen és a hossza, állaga is releváns lenne.

Közben kérdezz nyugodtan bármit ha tudok segítek.:)

2022. febr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a középső sor első három közül valamelyik, de nagyon hasonlítank egymásra(ez az eredeti)

Kékesfeketét szeretnék vagy lilásfeketét.

Előszőr szőkítettem, de már nem akarom a tövét, de a sötét festék úgy vettem éeszre mostanit is befogja.

A hajfesték eltávolító mennyire hatékony?

2022. febr. 17. 10:38
 5/26 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló az eredeti hajszínem:) esetleg világosabb, amit sokszor hívtam "seszínűnek", de közben meg már hogy újra látom egyre jobban megszeretem.:) Fodrász nyelven hamvas szőke a becsületes neve, illetve ennek valamely változata...

Hajfesték eltávolító a feketésből vöröset fog csinálni ráadásul nagyon kiszárítja a hajat.

Neked a rendes hajfesték vagy tartós színező nem opció? Akkor nem fogna. Miért ezeket a kimosható hajszínezőket használod? Nem gondoltam, hogy kékesfekete vagy lilásfeka lenne a cél, azt hittem kifejezetten kék vagy lila hajat szeretnél azért színezőzöl na meg azért mert valami miatt nem akarsz tartósan hajszínt változtatni.

2022. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy van tartós festék, azért színezőt kerestem, hol lehet ezekben a színekben festéket venni? Fodrászkellékes azt mondta neki nincs
2022. febr. 17. 11:35
 7/26 anonim ***** válasza:

Jézusom milyen fodrászkellékesek vannak.

Megnyitsz bármelyik általad preferált márka hajszín skáláját és kivétel nélkül mindegyikben lesz fekete, kékesfekete, kék és violet szín is. Ezekből ki lehet keverni. Én mondjuk azt javaslom, hogy fekete helyett barnát vagy sötétszürkét vegyél alapnak, mert jobban fog érvényesülni a mixton és különben is a sima barna és a sötétbarna laikus szemnek fekete ha felfested. Vagy ott az előre kevert kékesfekete is ugye minden palettában. Tudok nagyon jó márkákat ajánlani, de lehet már van amiben bízol.

Bolti előre kevert festékek: régen használtam már, azóta már biztos ezerszer átcsomagolták és átnevezték őket. Ezeknél is a számkód amit figyelni kell, hogy mikből keverték ki...

Vannak tartós színezők is kékesfekete és lila tuti!

Nem tudom, melyik verzióval szimpatizálsz? Melyik kategóriában keressünk konkrét termékeket?

2022. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nyugodtan mondjál márkákat, hajfestékeket még nem próbáltam, az alfapraf és crazy color volt eddig, de az alfparf színe nagyon tetszett, ha van belőle olyan ami tartós és nem fog, akkor azt szívesen kipróbálnám.

Mit jelent a verzió és kategória hajfestékeknél? Tartósat keresek ha lehet, nem tudom milyen kategóriák vannak. Gondolom nem úgy gondoltad hogy drogériásat, mert mindenképpen egy jobb minőségűt szeretnék.

2022. febr. 17. 13:07
 9/26 anonim ***** válasza:

Nekem a legeslegszebb kékesfeketém és egyben a legjobb hatású hajfestékem ami professzionális, az a Kemon Nayo 2.11-es kékesfeketéje volt. Érdemes ha már úgyis ilyen helyről vásárolsz venni hozzá hajfesték adalékot, plexet vagy bármi védőt amit pluszban a hajfestékhez lehet adagolni ezek különböző néven futnak, de biztos megtalálod az adott webáruház menüpontjain. Ha ilyet veszel akkor még a legolcsóbb prof.cucc a Kallos is jó lesz. Megnéztem az Alfaparf kékesfeketéje 1.1-es, ez ezek szerint sötétebb.

Vagy az is egy verzió (így értettem a verziókat), hogy veszel barnát vagy szürkét és ehhez kevered a lila/violet vagy a kék mixtont.

Kategória meg igen, hogy professzionális vagy drogériás és hogy hajfestéket szeretnél, tartós színezőt vagy színezőt. De akkor a hajfestékre adtam tippeket.

Még annyit szeretnék, hogy érdemes kipróbálni először egy sima lilát, mert azok is annyira sötétek tudnak lenni. Színfrissítésnek pedig tudom ajánlani a Joanna color sampon azt hiszem burgundi vagy padlizsán nevűjét (ha már átnevezték akkor is ez az egyetlen lila de mindjárt megkeresem). Mivel a kék és lila pigmenteket még a tartós is ereszti valamennyire mint már az elsőben írtam, így két festés között csodákra képes ez a kis tasakos hajszínező sampon és ezek közül ez az egyetlen ami jó sokáig benne is marad.

2022. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Na a leggyengébb verzió a color sampon a padlizsán névre hallgat és 08-as a kódja a Johinak.

Drogériásból is számtalant találni ami felkenve nagyon sötét lila:

[link]


[link]


[link]

2022. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!