Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör a hajam, ami mindig ki...

Göndör a hajam, ami mindig ki van simítva. Szerintetek gond lenne a póthajnál?

Figyelt kérdés
A hosszú hajamat szeretném visszavágatni kb.vállig, mert már csúnya, szálkás,elvékonyodott a vége. Viszont nagyon nem áll jól a kerek arcformám miatt a rövid haj, éveket szenvedtem, hogy ilyen hosszúra megnőjön. Emiatt szeretnék póthajat, de nem tudom az egyenes haj mennyire kompatibilis az én hajammal. Amikor megmosom nagyon durván göndör, olyan Soma mamagésás, de Steampod hajvasalót használok, ami szögegyenesre vasalja, mindig úgy hordom. Van esetleg köztetek olyan, akinek göndör haja van és úgy lett póthaja? Hajmosáskor elképzelni se tudom hogyan nézhet ki az egyenes póthaj és a természetes göndör együtt, de gondolom simán "hozzá" lehet simítani a sajátot, nem?
2022. febr. 24. 09:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk nem annyira göndör, de loknisan hullámos. A póthajam természetesen hullámos, de jóval kevésbé, mint a saját hajam. Hozzá lehet igazítani a sajátot, én is szoktam egyenesíteni, csak nem szögegyenesre.
2022. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!