Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Roncsolja a hajat hosszútávon...

Roncsolja a hajat hosszútávon a Steampod vagy jót tesz neki? Akinek van otthon, mi a tapasztalata vele?

Figyelt kérdés

Gondolkodom, hogy vegyek, de nem tudom érdemes e. Kihúzva derékig erő hajam van, ami egyébként hullámos (majdnem göndör) és szárazságra hajlamos. Szeretem ha egyenes de tönkretenni nem akarom, ezért nem is használok vasalot, viszont jó lenne gyakrabban egyenesen. Abban bízom, de nem tudom, ez mennyire valós hogy valamennyire ápolja is a víz miatt. Akinek van otthon saját és rendszeresen használja, annak a véleményére lennék kiváncsi, hogy hogyan hat hosszútávon a hajra

Köszi



2022. febr. 26. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Steampod krémet és szérumot használok sima gőzölős hajvasalóval. Sokkal puhább, ha használom és fényesebb is. A végei kicsit törnek most is, de nem vészes, meg valószínűleg nem a vasalás miatt, hanem világosító spraytől.

Mikor harmadjára használtam szerintem sokkal puhabb volt, mint mikor először, úgyhogy fokozatosan javítja inkább a hajat.

2022. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én a gépre gondoltam, tehát magára a vasalóra
2022. febr. 26. 15:12
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Az egy sima gőzölős hajvasaló kb. önmagában mégis mit javítana a hajadon? A fodrászok is a steampod termékekkel együtt alkalmazzák, hogy javítson a hajon.
2022. febr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mondjuk azt, hogy vízzel működik és nedvességet visz a hajba? Nekem eddig a Steampod vasalót csak sima vízzel használták a hajamon és utána mindig szebb lett.

A kérdésem pedig az volt, hogy kinek mi a tapasztalata otthoni használat után, a vasalóra magára vagyok kíváncsi, akár krémmel, akár anélkül, nem kioktatásra

2022. febr. 26. 16:22
 5/13 anonim ***** válasza:
Én most vettem gőzölős hajvasalót…még nem tudom mi a hosszútávú hatása.Amikor fodrásznál steampoddal egyenesítettèk ki a hajam,nagyon lapos lett.Viszont nekem az a véleményem,hogy a hő az hő,és káros a hajra.Szerintem a gőz csak csökkenti a károsodást.
2022. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éve van gőzölős hajvasalom, steampod. A hajam most lett festve először. Azelőtt soha. A hajam nagyon lassan nol és amióta használom a hátam közepétől a vallamig vissza tört. 4 naponta mosok hajat tehát 4 naponta vasalomis. Használok ricinusolajat 2 éve. Protein maszk, balzsam , hővédő. Az elején nagyon jó fényes és puha volt azóta nagyon megutaltam a hajam. Kapszulát szedek h nőjjön.
2022. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, hat ez elég rosszul hangzik. Mondjuk nyilván a gyakori vasalás az oka, ritkábban használva biztos nem olyan káros. De ezek szerint egy sima vasalónál ez sem kíméletesebb, csak éppen szebben gyorsabban vasal
2022. márc. 5. 10:42
 8/13 anonim ***** válasza:

Off: Első milyen gőzölős hajvasalót használsz? Márka, modellszám? Más folyadékkal is próbáltad már vagy csak a Loreal-ossal?


Kérdező! Én is azt gondolom, hogy nem a gépben van a hatás titka. Viszont más gőzölős hajvasalókról is olvasni rosszakat, nehéz eldönteni melyiket válasszam/válasszuk.

2022. máj. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

BaByliss ST492E a hajvasalóm.

Desztvizet töltök bele. Nedvesen a hajamra kenem a Steampod krémet és belekeverve egy kis Steampod szérumot. Beleszárítom, kivasalom és a végén kenek még rá a szérumból.

2022. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Köszi a választ! Ez a Babyliss is folyamatosan adja a gőzt használat közben mint a Steampod? Steampod-ot használtál már akár fodrásznál is?

Én most megint el vagyok bizonytalanodva, hogy beruházzak-e az eredeti Steampod-ra vagy sem... Kérdező vettél esetleg?

2022. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!