Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Előfordulhat, hogy rossz...

Előfordulhat, hogy rossz választás volt. A családunk 3 év alatt a 3. fodrászhoz jár. Az elején jó minden, egy idő után lemondják az időpontokat, meg nem írtak be, és a közbejött valami is megszokott. Miért van ez? Mi fogjuk ki, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Amikor elmegyünk fodrászhoz, panaszkodnak, hogy nem mennek időben az ügyfelek, vagy le sem mondják az időpontokat ha nem aktuàlis. Akkor ugye nincs bevétel. Drága szinte minden, bérleti díj, a hajfestèk, ha rendesen csinàlják sok az adó. Ehhez képest nem kérdőjelezzük meg az árat( annyi amennyi), kifejezetten pontosak vagyunk, és mégis. Januári szalagavató miatt időben kértünk időpontot, kaptunk is, amit előző este lemondott a fodrász. Másnap adott egy időpontot másfèl hétre rá, közvetlenül a szalagavató hetére. Biztonság kedvéért kértem máshova is időpontot, ez volt a szerencsénk, mert a másodikat is lemondta. Az új helyen a fiam járt úgy, hogy üres fodrászat, de most nem érnek rá.

2022. febr. 27. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy jártam, hogy odamentem jó korán (ráadásul másik városba), és ott se volt a fodrászom. Többet nem mentem. Egy másik pedig nekem is panaszkodott, hogy neki meg se éri a hajfestés, mert anyagárban adja. Odamentem az esküvőm napján, és akkor találta ki, hogy ja ő egyébként nem is tud kontyot készíteni...
2022. febr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, a legjobbat kifelejtettem: sötétszőkére akartam festetni a barna hajam, a fodrász leszívta narancssárgáig, majd szépen gondosan visszafestette az eredeti színére :D :D :D és a végén még rá is csodálkozott, hogy tényleg kicsit sötét lett, de úgyse állt volna jól nekem, amit kértem :D :D :D
2022. febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!