Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha sikerült, akkor hogyan...

Ha sikerült, akkor hogyan szoktatok le a hajvasalásról? Mert nekem a hajam egyenlő a szénával és ez engem eléggé zavar. (Lófarokba nem tudom kötni.)

Figyelt kérdés

2022. márc. 2. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, de azért annál bonyolultabb.


Meg kell tanulnod a helyesen ápolni és kiszaritani a hajad.


Az ápolás részhez javaslom a göndörkacajt, illetve hajapolos fb csoportokat, instan a sophieschoise oldalt.

2022. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megtanultam göndören elfogadni a hajam. Nem volt könnyű, de már évek óta nem vasaltam és/vagy szárítottam a hajam. Meg is hálálta, mert évente 1x járok fodrászhoz, maradjunk ennyiben.😅
2022. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

El kellett fogadnom hogy most egy ideig "csúnya" leszek mert nem lesz kivasalva a hajam, vagy kopasz leszek mert leég az összes hajam.

Egyébként én úgy kezdtem hogy nyári szünetbe mondom 3 hónapig most nem vasalom úgyse lát senki, de szerencsére nem tértem vissza utána se mert megtanultam kezelni.

2022. márc. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!