Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni, ha a másnapos...

Mit lehet tenni, ha a másnapos hajam is már vállalhatatlan?

Figyelt kérdés

2 naponta mosok hajat, mert zsíros a fejbőröm.

Este megmosom, másnap még jó, utána viszont már vállalhatatlan. A teteje csupa zsír, összeáll tincsekbe, a vége viszont száraz, szinte rasztásodik, csomósodik a sok mosástól, hiába a balzsam és az olaj, sőt, attól még jobban zsírosodik a fejbőröm, mert fésűvel odakerül a tetejére is.

Száraz samponnal sem vállalható, látszik, hogy nem friss.

A fésűimet rendszeresen tisztítom.

Egyszerűen esélytelen, hogy kitoljak egy hajmosást. Ráadásul az arcbőröm és a füleim is durván zsírosodnak, ahol hozzáér a hajam, ott nagyon látszik a zsír, az összefogott haj pedig nem áll jól.

Mit tudnék tenni? Bőrgyógyászon és hajgyógyászon rég túl vagyok. Biosampomt eleinte szerette a hajam, de már azokat sem, többet is próbáltam. A Vichy egyik samponja jött még be, de már az se jó neki. Igaz ezekkel sem tudtam kitolni hajmosást, de azért szebb volt a helyzet.



2022. márc. 4. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a problémám, semmi sem segít, 15 éve küzdök vele. Nekem a szárazsampon segít, próbáltad a porállagút is (Herbavita)? A spray nekem sem vált be, de a por nagyon.
2022. márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A por állagút még nem, kipróbálom, köszönöm.
2022. márc. 4. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!