Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha 2 naposan már...

Anonymous577379 kérdése:

Mit tegyek ha 2 naposan már vállalhatatlanul zsíros a hajam?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem szabad ilyen sűrűn megmosni. Felkötni pedig nem tudom mert csak a vállamig ér.

Esetleg van valami aminek a használatával elérhetem hogy lassabban zsírosodjon a hajam? Esetleg van valakinek hasonló tapasztalata és tudja mit lehet vele kezdeni?



2020. okt. 20. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1%
Hajnyíró a megoldás. Azóta nincs gond.
2020. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Gyakrabban kell mosni. Más megoldás nincs.
2020. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Semmi bajod nem lesz, ha naponta mosod se. Amúgy vegyél szárazsampont, azzal kitolhatod a hajmosást plusz 1-2 napig. Ennél többet nem tudsz tenni. Nem fog megváltozni a hajad, hogy heti 1x kelljen csak mosnod. Nekem is ilyen már évek óta. Hiába mosom ritkán, ugyanúgy elkezd zsírosodni már a 2. napon.
2020. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam betegség jele volt, a bőrgyógyász továbbküldött endokrinológushoz. A mosás csak tüneti kezelés, meg kell találni az alatta lévő okot.
2020. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Még véletlenül se mosd többször a hajad, inkább próbált eltolni a hajmosásokat 1 hétre
2020. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Keress másik sampont, ki kell kísérletezni melyik tesz a legjobbat a hajadnak
2020. okt. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok. Hidd el, próbáltam a „gyakran mosd”, „ritkán mosd”, „ezzel vagy azzal a spéci samponnal mosd”, „öblítsd almaecettel”, „ajurvédikus samponnal mosd”, „ne szárítsd hajszárítóval”, és mindent, amit összeírt az internet, de ha kiváltó ok rejlik mögötte, akkor ennek mind semmi haszna nem lesz.

Pesten tudok jó endokrinológust. Más tüneted nincs?

2020. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem ami bevált az az étrendváltás és az új sampon.

Ha ez se segített volna, kerestem volna dokit.

2020. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

7-es, mi számít más tünetnek?

2020. okt. 22. 08:32
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy ez lehet pl. inzulinrezisztencia vagy pajzsmirigyprobléma jele, ilyenek is fontosak, hogy híztál-e, bőrszárazság van-e, ha lány vagy, rendszeres-e a vérzésed, ilyenek. Majd az orvos végigkérdezi.
2020. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!