Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám megnöveszteni a...

Hogyan tudnám megnöveszteni a babahajaimat?

Figyelt kérdés

Szeretném valahogy megnöveszteni a homloki babahajaimat, mert förtelmesen néz ki, amikor összefogom a hajam. A levágása nem megoldás, mert rengeteg van belőle, és ha levágnám, olyan lenne, mintha kopaszodnék...

Esetleg valakinek van valami ötlete mit tudnék kezdeni velük?



#haj #hajnövesztés #homlok #babahaj #babahajnövesztés
2022. márc. 5. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom, nem tudom normálisan elválasztani mert a homlokomba lóg egy csomó pici haj...

Felkötéshez van ilyen haj szempillaspirálos dolog, nem tudom mi a neve de ott van a samponoknál, ezzel oda lehet fésülni/tapasztani a babahajakat a többi hajhoz.


Egyébként az idő, én várom hogy megnőljenek hosszabbra és reménykedek. Szerintem azért ilyen "rossz" a helyzet mert pl én 6 hónapig szedtem hajnövesztésre citamint mert hullott a hajam, ez oké is megoldódott, de legalább ne elől kezdett volna nőni. Na mindegy inkább legyen mint ne legyen csak tudom milyen idegesítő ez.

2022. márc. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!