Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon világos bőrhöz illik a...

Nagyon világos bőrhöz illik a fehér szőke haj?

Figyelt kérdés
Volt már az a tűz piros, rozsaszin, kèk, barna, ès most van jelenleg fekete hajam eddig hálisten mindegyik jól állt. Sokan mondták a feketère hogy az nem fog jol állni mert sápadtnak fogok kinèzni de aztán vègül jól nèzett ki. Viszont most egy ideje gondolkodom azon a hófehèr szőkèn ( egyik barátnőm is ugyszintèn fehèr bőrű ès annyira tetszik a fehèr szőke haja, hogy ènis elgondolkodtam rajta hogy nekem vajon milyen lenne) Csak ugye ő kèk szemű èn meg barna szoval ez miatt is lehet nem állna jól. Nyílván azzal tisztába vagyok hogy feketèből elèggè nagy felelőssèg ilyen szőkèt csinálni de fokozatosan terveztem. Szerintetek jól állna egyátalan? Vagy maradjak a sötètebb színnèl?
2022. márc. 6. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Én imádom egy lányon a fekete hajat, de szerintem is jobban állna a szőke vagy inkább a hidrogén szőke.
2022. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szőkéből is van sokféle. Én is sápadt voltam tiniként - a középszőke jó volt, a hidrogénszőke viszont borzalmasan sápított még jobban. Olyan voltam, mint egy vízi hulla… :D Mindenképpen valamilyen közép árnyalattal kezdj neki, ha belevágsz. Így a hajadat is megkíméled vele egyébként…
2022. márc. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 igen ugy terveztem, hogy először közèpszőke aztán majd kèsőbb ha mèg ugy gondolom mèg jobban kiszőkítetem:)
2022. márc. 7. 08:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Feketéből hidrogénszőke = szerintem kb. marokszámra fog hullani a hajad és teljesen letörik, száraz lesz. Én a világosbarna hajamat szőkíttetem, de még nekem is roncsolja. Maradj inkább a középszőkénél. Amúgy ja világos bőrhöz jobban szokott állni.
2022. márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 igen tudom hogy nagyon fogja roncsolni ezèrt fokozatosan szeretnèm csak:)
2022. márc. 7. 12:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez leginkább attól függ, hogy hideg vagy meleg színtípus vagy (fõleg a bõrtónusod). Aki melegebb típus, annak inkább a melegebb, karamelles szõke áll jól, aki hideg színtípus, annak pedig a szõke hidegebb árnyalatai (ilyen a fehéres, ezüstös szõke is - legalábbis ha jól képzelem el, amire gondolsz).
2022. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Színtípustól függ.


Mert egy tavasznak a hideg szőke nem oké, ahogyan egy nyárnak sem egy kissé aranylóbb típus.

2022. márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Biztosan nem vagy nyár típus barna szemmel, szóval ezt a részt skippeld.
2022. márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!