Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kreol bőrhöz és barna szemhez...

Kreol bőrhöz és barna szemhez megy a szőke haj? Persze nem a nagyon világos .16/l (eredeti hajszínem sötétbarna, de most világosbarnára van festve)

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen
2012. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
szerintem nagyon visszataszító
2012. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hamvasabb színek,sötétebb szőkékkel szép lenne:


sötétszőke:


[link]


Mézszőke:


[link]


természetes szőke:


[link]


[link]


világos hamvasszőke:


[link]

2012. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
68%
nem!!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem sem
2012. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) talán a sötétszőke oké, de természetesen nem szeretnék semmi k.vásat, hanem valami természetesebb szőkésbarnás árnyalatot.
2012. aug. 2. 23:00
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
igen? Erről mesélj..Miért is k..rvás ha valaki világosszőke?
2012. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem az a k.vás :) nekem tetszik a világosszőke, csak nem szeretném, hogy a barnás bőrömtől rikítóan elüssön a hajam, ezért sajnos nem lehetek világosszőke.de a sötétszőke viszont kifejezetten tetszik :)
2012. aug. 2. 23:11
 9/12 anonim válasza:
100%
Az én szemem majdnem fekete,a bőrömre azt mondják a pasik,hogy világos tejeskávé.A fodrászom nekem az aranybarna és aranyszőke árnyalatokat hasznája.Mindig vörös voltam,mert azt hittem nekem a szőkés haj biztos nem állna jól.8/3 az alap és 7.00-van becsikozva.Világosabb szemhéjpúdereket használok,és nem fekete szemceruzát,tust.A szemöldököm sötétbarna,vékonyabb,de nem szupervékony mert azt nem szeretem,nekem nem áll jól.Persze nem hasonlithatom magam egy 16 éves hamvas lányhoz,de jól érzem megam ezzel a szinnel már 1 éve.Különben ha nem jó,egy mozdulat visszakenni barnára. 35/nő
2012. aug. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem szép, a kreol bőrhöz, barna szemhez a szőke természetellenes, hiszen olyan normálisan nem létezik, barna haj az jó lehet, valami világosabb barna vagy esetleg kevés szőke melír. Bár ahogy látom a sötétszőkének nevezett festékek is barnák, szóval igen, az jó lehet. De annak igazából semmi köze a szőkéhez. Pl. ez sötétszőke: [link] Bárhogy is nézem ez bizony barna. Nem is túl világos méghozzá.
2012. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!