Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb izzadásgátló ?

Melyik a legjobb izzadásgátló ?

Figyelt kérdés

Hallo újra gyakorikérdések!

Átpörgettem az összes kérdést ebben a témában és majdhogynem minden izzadasgatlot és tippet kipróbáltam!

Eléggé izzadós vagyok (csak hónaljban) és 24 év alatt már kezdtem hozzászokni… úgy öltözködöm pl. Sokszor feketében járok vagy bő pulcsikban

Tényleg mindent próbáltam a férfi dezodortól a Solutio Antisudorica-ig. Semmise hatott. Egy darabig működött a dove kakaós dezodorja - legalább elnyomta a szagot. De most már az se.

Én már nem várok csodát, hogy elmúljon ez az izzadás dolog (mert rájöttem hogy ez egy idegrendszeri dolog)

De ha bárkinek van ötlete hogy legalább csillapítani vagy szagtalani lehetne ezt a problémát annak a tanácsát tippjét nagyon szívesen várom

24/L



2022. márc. 10. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Rexona két óránként minimum.

Ha van már egy szag, akkor parfümmel tedd el.

Fertőtlenítő hatású antibakteriális tusfürdő.

Orvos, hátha tud rá adni valamit.

2022. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Vizsgáld meg az étkezésedet is. A testszag belülről jön.


Mivel én kevésbé vagyok izzadós, viszont nekem a Fa Pink passion vagy Dove Summer bevált.

2022. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Garnier Action Control Thermo Protect Mineral
2022. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Vizsgáld meg mit eszel. Én például tudom magamról, hogy a mesterséges aromáktól jobban és büdöset izzadok. Nálam egy nap két krémtúró vagy joghurt még belefér, de több már nem.
2022. márc. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%

Olivia teafa-levendula krémdeo.

Ráadásul natúr is, nincs tele méreggel. Mióta használom, semmi szagom nincs és elég reggel felkenni. Ezt semmilyen másik deo nem hozta eddig nálam.

2022. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!