Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan rendeljek frufrut?

Honnan rendeljek frufrut?

Figyelt kérdés

Frufrut szeretnék, de félek, hogy nem állna jól vagy megbánnám és gondoltam inkább veszek olyan mű frufrut, amit fel lehet csatolni valahogy, szerintetek melyik oldalról rendeljem, ami megbízható és nem túl drága?

Az egyik oldalon láttam, hogy akciósan majdnem 10 000 ft, meg is venném én, ha tudnám, hogy megéri..



2022. márc. 11. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván nem éri meg, menj el fodrászhoz és kérd meg, hogy mutassa meg milyen lenne. Tudja úgy igazítani a hajad, hogy frufrunak tűnjön. 10e-t nem ér az, hogy felveszed egyszer. Ráadásul, ha még a minősége is teljesen gagyi, akkor félre is vezethet.
2022. márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Én úgy néztem meg, hogy jól állna-e, hogy előlre fésültem a hajam és felhajtottam szemöldökvonalig. :D
2022. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Lófarokba teszed és előrehajtod a copfot és szétfésülöd a szálakat hogy szétterüljön a homlokodon. Hajpánttal vagy sapkával rögzíteni is tudod.
2022. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudom, hogy ez mennyire hasznos, de szerintem mindenképpen próbáld ki, mielőtt rendelnél egyet! 😊

2022. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!