Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen férfi dezodort használjak?

Milyen férfi dezodort használjak?

Figyelt kérdés

Az összes olyan dezodor amire az van írva, hogy nem hagy foltot(nivea, rexona, axe) hagy a legtöbb foltot. Stiftes verzióknál nem tudom úgy felvenni a pólót, hogy ne legyen fehér csíkos az pólóm oldalt. Nivea bekeményedik, mint a cement. Ezek tuti kilőve.

Old Spicestól ég a hónaljam, kivörösödik, létezni nem tudok tőle.

Alumínium mentesek meg nem használnak semmit, max 1-2 óráig, ellenben jó drágák.

Borotalcot használtam nagyon sokáig, de úgy néz ki, hogy megszoktam, és már pár óra elteltével érzem az izzadságszagot.

Ti mit használtok, mi az ami bevált? Legalább azt a 8 órát bírja ki, és ne tegyen kárt a pólókban.



2022. márc. 11. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Nőikkel is ugyanez van: vagy szamócát sem ér, vagy foltos lesz tőle a ruha.

Nekem 2 dolog válik be erre. Ha van időm, akkor megvárom, amíg megszárad az izzadásgátló. Ez max 10 perc, és utána tényleg sokkal kevésbé hagy nyomot. De ha sietek, akkor úgy veszem fel a felsőt, hogy előtte az aljától elkezdem felgöngyölni az anyagot. Mint ahogy a farmer szárát vagy az ingujjat hajtja fel az ember, ugyanazt csinálom a póló aljával, jó magasra. Úgy, hogy a belső oldala, az anyag visszája kerüljön kívülre. Így ha foltos is lesz, nem vagy csak alig látszik, hisz belülre kerül a folt.

2022. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!