Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Női bajusz borotválkozás mivel?

Női bajusz borotválkozás mivel?

Figyelt kérdés

Már nagyon látszódó bajuszszorzetem van, amit szeretnék eltávolítani.

Rátaláltam az SHR alapú szőrtelenítésre, de ennek több hét a végleges hatása. Addig pedig borotválnom szabad csak.

Sosem borotváltam.

Kérdezni szeretném, hogy aki borotválja, az mivel?

Van erre kimondottan alkalmas borotva?

(Lehet hülyeség, de attól félek, nehogy megvágjam magam, és az mennyire gáz utána)

Előre is köszönöm!


2022. márc. 16. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szemöldök borotvával, meg habbal.
2022. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet venni szemöldök borotvát, én azzal szoktam
2022. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem piheszőrös az egész arcom,bajusznál erősebb,de én rendes borotvával szoktam. Régebben én is használtam szemöldökborotvát,de inkább a hagyományos,eldobhatót használom már.
2022. márc. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi extra, sima eldobhatós borotvát nyugodtan használhatsz.
2022. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Az nem szokott előfordulni, hogy megvágjátok az arcotokat a borotválás közben?

Hány naponta kell?

Valamint, ha elkezdem, utána nem lesz csúnyább? úgy értem, amikor nő vissza 1-1 borotválkozás után, akkor nem borostás pl.?

Valamivel borotválkozás után lehet menni?

Nagyon szépen köszönöm !

2022. márc. 20. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdemes nem.szárazon csinálni, szóval borotva hab vagy valami krém ha az nincs.


Meg lehet tanulni úgy, hogy ne vágd meg.


Az meg hogy milyen gyakran kell, genetika. Van akinek 1-2 naponta, másnak hetente.

2022. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hazudnék,ha azt mondanám,hogy sosem vágtam meg magam,de azért nem jellemző.Nem kell vele sietni és akkor nincs vágás.

Persze,van borosta,ez a borotválás velejárója,de mégsem olyan mint a pasiknál. Én általában hetente szoktam,viszont akkor már nekem látszik.Ha úgy akarom,hogy mindig jó legyen,akkor 2,max 3 naponta kell. Igen,lehet menni utána,semmi nyoma nincs,ami miatt várni kéne.

2022. márc. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!