Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » (31_éves) Óriási nagyok az...

(31_éves) Óriási nagyok az ORR-omon lévő PÓRUS-ok ! Mit kezdhetek vele (VÉGLEGESEN) ?

Figyelt kérdés

(31_éves) Tudtok valami tanácsot adni erre (ami végleges) ?!

▪️ esetleg krémek :

(ezekbe mondjuk kételkedős vagyok hogy végleges megoldást nyújtsanak, de kétségbe esésem miatt nyitott vagyok rá)

▪️ vagy valami új XI. századi csoda eszköz :

- RF mikrotűs kezelés

- frakcionált CO2 (széndioxid) lézer

- stb.. ?



2022. márc. 16. 18:12
A kérdező szavazást indított:
🧴 A krémekben én sem nagyon bízok
🧴 Krémek : Nekem bevált
🔬 A csodakütyükben én sem nagyon bízok
🔬 Csodakütyükben : Nekem bevált
🥣 Csak a HÁZI PRAKTIKA / HÁZI főzet !
3 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Holica tapaszok

Revolution szérumok

2022. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én arra tippelnék, hogy a pórusok azért nagyok, mert tele vannak faggyúval és kosszal. Azaz valójában a nagy mitesszerek a te problémáid.

Ez kezelhető krémmel. De érdemes egy jó bőrgyógyászt meglátogatni ezzel kapcsolatban, aki adhat javaslatokat, ajánlhat olyan krémet, ami pont neked jó. Én személy szerint egyébként effaclar teméket használok a mitesszereimre: ez meglehetősen drága márka, de 1-2 hónap alatt látható is eredmény, nekem bevált.

Drasztikus és átmeneti megoldás lehet, ha egy kozmetikussal kitisztíttatod: legalább látható lesz, hogy ha kevesebb dolog van bennük akkor kisebbek lesznek-e.

2022. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
2022. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. Te vagy egy bohóc..
2022. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!