Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros olajos a bőröm és...

Zsíros olajos a bőröm és nagyon nagyok a porúsaim. Mit tehetek ellen?

Figyelt kérdés
Csodát nem várok azért nem vagyok annyira pattanásos egy kettő néhe inkább az h nagyon fénylik és a porúsam a napon olyan nagyok h szinte lyukas a bőröm. Radírt használok tonikot is rá meg gőzölöm de semmi. Van olyan termék ami kicsit összehúzza a bőrömet és matít? Vagy természetes dolgok? 19/L

2016. máj. 11. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 34 éves vagyok, szóval volt már időm 1000000000 féle kencét kipróbálni. Sajnos.

Ami nekem most bevált:

1. 2 naponta este fürdésnél arcradír

2. Aztán minden nap HIMALAYA HERBALS PURIFYING NEEM HABZÓ ARCLEMOSÓ szintén este lefekvés előtt és reggel is

3. Lefekvés előtt jól bekenem az arcomat Vermix Fortéval.

4. Alapozás előtt CUTICURA SHINE CONTROL FACIAL MOISTURISER -t használok, majd Revlon mattító alapozót (ez az egyetlen alapozó, amitől nem fénylik a bőröm 1 óra után).


Amiket használtam a pórusok összehúzására, nekem kb semmire nem votlak jók. De ez a csomó cucc amit most használok, féken tartja a zsírosodást.

2016. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más válik be,de az agyagos termékek felszívják a fölösleges faggyút és finomítják a bőrt is.
2016. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!