Kar gyantáztatása?

Figyelt kérdés
Lány vagyok es nagyon zavar a karom mert eléggé látszik, hogy szőrös,viszont félek gyantáztatni is mert nemtudom hogy ha elkezd visszanőni de még nem lehet legyantázni mennyire lenne csúnya. Kozmetikushoz mennék szóval nem én csinálnám úgyhogy nyilván amíg nem megyek el és nem szedi le de már kezd visszanőni akkor nemtudom mennyire látszódna.Meg azt sem tudom anyuval, hogy beszéljek erről, es nem azért mert kínos lenne hanem ő ugy van vele hogy semmi értelme leszedni mert nem is látszik annyira de ez nem igaz mert nagyon látszik es csúnya. Megéri vagy inkább hagyjam így?
2022. márc. 20. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Simán vizezd be, és beretvával húzd le!
2022. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azzal semmiképp sem szeretném mert láttam már hogy ugy milyen es nekem nem tetszik
2022. márc. 20. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam a karomat gyantazni.

Nem vészes ahogy visszanő.


Édesanyáddal meg felesleges ilyenekről beszélni. Úgyse érti meg. Elmesz és megcsinaltatod.

2022. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem anyukád dolga, ha akarod, elmész, nem 5 éves vagy.

Amúgy meg a gyanta nem árt, sőt, van, akinek hosszabb távon ritkítja is a szőrt.

2022. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha világos színű és én lennék a pasid azt mondanám inkább hagyd úgy!
2022. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!