Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen haj álna...

Szerintetek milyen haj álna jó nekem? (csak komoly válaszok. )

Figyelt kérdés

Össze akarok jönni egy lánnyalm és külsőre meg szeretnék változni. Normális ötleteket várok.

1 sőre is a hajamat szeretném megváltoztatni.

Mást nem tudom hogy mit kellene.

csak normális válaszokat kérnék. A hajra ha lehet küldjetek linket.

( plusz egy kérdés. Sztetek 10 skálán hanyas pasi vagyok és a megváltoztatott hajjal hanyas lennék) ezt is normálian ha lehet, kommentárt ehez nem kérnék csak egy számot.

előre is köszike.

itt a link:

[link]


2010. szept. 13. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Zselé!!!

Én szvsz úgy zselézem, hogy középen egy nagy tarajt, de neked viszonylag rövid hajad van,elég csak simán fölzselézni :)

Esetleg ha rappes a stílusod, húzz rá egy sapit :) ( lyenkor nem kell a zselé )

2010. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is pasi vagyok ezért csak a haj ügyhöz szeretnék hozzászólni, szerintem a mostani hajadból csak valami rövidebb fazont lehetne vágatni. Ahhoz, hogy valami "menő" hajad legyen kellene növeszteni pár hónapot, de nem többet és talán ki lehetne belőle hozni valamit. Valami ilyesmi jó lenne:


[link]

2010. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kép amit a 2. válaszoló linkelt nagyon jó.:) Szerintem jól állna neked is az a haj.:D

15/L

2010. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az öltözködéseddel nagyobb baj van mint a hajaddal. Az arcoddal nincs gond. 10/7 és hetero vagyok.

16/F

2010. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rövid haj, Zselézd fel hogy tüsis legyen.
2010. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!