Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » C vitaminos hajvilágosítás?

C vitaminos hajvilágosítás?

Figyelt kérdés
Nagyon szép színt értem el vele első használtra. Nagyon jòl leszívta a fekete hajfestéket. A kérdésem az lenne hogy hányszor lehet ezt a mòdszert alkalmazni? Akár hetente is? Vagy két pakolás között azért jò picit várni?

2022. márc. 25. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szárítja a hajadat ?
2022. márc. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Picit szárított rajta de nem igazán mert utánna használok rá hajpakolást
2022. márc. 25. 15:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdező megkerdezhetem hogy feketerol milyen szinig jutottál ezzel a módszerrel ?

Valamint hogy hogy csináltad? Mivel keverted? Köszönöm ha válaszolsz !

2022. ápr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon durván leszedte a feketét nem számítottam ilyen eredményre. Vöröses barnára szedte le de nyilván azért maradt benne fekete is főleg a végeibe. Én a Jutavites aszkorbinsavat vettem kb annak a felét beleöntöttem egy kis hajfestékes tálkába tettem hozzá kb egy kanálnyi sampont meg kb 5-6 evőkanálnyi hajbalzsamot ( nekem ez a nagy dobozos kallos van) összekevertem és először hajfestős ecsettel vittem fel aztán meguntam és a kezemmel elkezdtem mindenhova felkelnni. Utánna amennyire tudtam átfésültem és egy òrát rajta hagytam. De hozzá teszem nagyon szárít először nem vettem észre de pár hajmosás után annyira seprűs lett a hajam és száraz hogy sajnos többször nem merem megismételni :( és vágni is kellett a végéből
2022. ápr. 6. 05:15
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Szia!


Nagyon köszönöm hogy válaszoltál, akkor inkább ezt nem alkalmazom a hajamon, alapjában véve száraz a hajam , így nem kockáztatom meg hogy esetleg meg ettől is szárazabb legyen !

Használj rizs vizet a hajadra, csodákra képes !

1 csésze rizs

4 csésze viz

Hagyod állni 24 órán keresztül, kapsz egy elég büdös fehér színű lotyit, ezt permetezda fejborodre és a hajas egész hosszúra haj mosás előtt 20-30 perccel, vagy haj mosáskor oblits ezzel, csodákra képes !

Itt gyakorin is rengeteg info van róla plusz a neten, nagyon hamar rendbe szedi a hajad!

2022. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen sajnos valòban nagyon szárít én tegnap festettem vissza feketére. Hallottam már erről a rizs vízről de ezt nem kell kiöblíteni mikor ráfújom a fejbőrömre/hajamra?
2022. ápr. 9. 16:54
 7/7 anonim ***** válasza:
De rajta hagyod ameddig akarod aztán utána hajat mosol ! Már az első hajmosas után érezhető a különbség !
2022. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!