Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy barátom és a haja...

Van egy barátom és a haja nagyon tetves vagy esetleg korpás, de azt kötve hiszem, mert tisztán látszódik, remélem h nekem nem lesz tetves a hajam tőle :// hogyan hozzam szóba ezt neki? vagy sehogyan se, mert majd ő megoldja?

Figyelt kérdés

nem akarom megbántani szóval nem említem neki, de szerintem csinálni kéne valamit a tetvekkel

félek rákérdezni, mert ez mégiscsak bunkóság említeni valakinek. tegnap még kiderült h két naponta fürdik és eléggé furcsállta h én minden nap fürdök, meg nem is sminkeli magát, de nem ez a fő probléma. bár bizonyára én gondolom túl ezt az egészet, talán velem van a baj h ez engem zavar? nem kéne elmennie megnézetni egy orvossal h ne terjedjen át másokra vagy h eltüntessék neki valahogy? nem ítélem el ez miatt meg semmi, tök jól el szoktunk beszélgetni csak nem teljesen értem, nem tűnik fel neki ?? mióta az osztálytársam volt azóta tetves neki, ennyire nehéz kezelni ezt h már évek óta nem tűnnek el?? :// én csak segíteni akarok neki de akkor meg félek h megbántom h egy ilyen dolgot felhozok neki vagy ne csináljak semmit és hagyjam a francba?



#hajápolás #tetű #terjedés #goodafternoon #töltöttzsemle #nyamispenót
2022. márc. 25. 16:37
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy ezek nem biztos h tetvek, valami más?
2022. márc. 25. 16:40
 2/7 A kérdező kommentje:
amúgy az illető lány és csak egy barát ha valaki esetleg máshogyan értelmezi, nem fogalmaztam annyira pontosan na :D
2022. márc. 25. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem évek óta tetves lenne, azt nem viselné el. Nálunk, ha az osztályban valaki tetves volt, akkor szinte mindenki az lett. Mit láttál a hajában? Vagy honnan veszed, hogy tetves? Szerintem csak korpa, ami sajnos nagyon makacs, és nehéz megtalálni a megfelelő sampont, ami rendesen kezeli.
2022. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát eléggé sok fehér pöttyöt láttam a haján, nagyon látszódnak ha mellette állok és zsírosnak is látszik, ha jól tudom a korpa az nem annyira látható mint a tetvek
2022. márc. 25. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:
#töltöttzsemle #nyamispenót Mi a fsz???
2022. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nem tetű, hanem korpa.

Ha ilyen szinten tetves lenne (a fehér színű már a serke, a tetű petéje), az nagyon hamar feltűnne neki, nem viselné el, emellett pedig te is elkaptad volna.

2022. márc. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat ezt ne hozd szoba sehogy se, mert biztos, hogy nem tetu, kulonben vegig ment volna mar ezerszer nem csak rajtad, hanem az egesz osztalyon. Es azt eszre lehet venni, hogy tetves vagy, hidd el nekem.
2022. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!